reklamı kapat

POPÜLER

Mansur Yavaş ve Pelin Baynazoğlu Twitch

Mansur Yavaş ve Pelin Baynazoğlu Twitch Türkiye rekoru kırdı

Twitch dün akşam büyük bir yayına ev sahipliği yaptı. Mansur Yavaş ve Pelin Baynazoğlu Twitch Türkiye rekoru kırdı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, dün akşam Pelin Baynazoğlu (Pqueen) ile birlikte ortak bir Twitch yayını gerçekleştirdi. İşte bu yayın ulaştığı “362 bin canlı izleyici” sayısı ile Twitch Türkiye rekorunu kırdı. Direkt olarak Mansur Yavaş‘tan gelen bu bilgi elbette oldukça etkileyici görünüyor. Twitch platformunu sanıyoruz ilk defa kullanan Yavaş, süreç hakkında “Sevgili Pelin’e ve Twitch yayınımızı izleyerek canlı yayın rekoru kırmamıza vesile olan, #YeşilinBaşkenti projemize destekte bulunan herkese yürekten teşekkür ediyorum. Ankara’mızı sizin fikirleriniz ışığında yönetmeyi ve daima sizleri dinlemeyi sürdüreceğim. İyi ki varsınız” yorumunu yaptı. Oldukça eğlenceli geçen yayında Mansur Yavaş birçok samimi açıklamada bulundu, gençlere tavsiyelerde bulundu.

Mansur Yavaş ile rekor kırılan Twitch topluluğu bir otomobil hazırlamıştı

Lexus Gamers’ IS isimli bu otomobil, direkt olarak 2021 Lexus IS 350 F Sport üzerine kurulan özel bir seçenek olarak ses getirmişti. Bu aracın arkasında Twitch topluluğunun yani oyuncuların katkısı bulunuyor. Bu model farkını içeride gösteriyordu. İlk olarak Gamers’ IS‘ın bagajında bir oyun bilgisayarı yer alıyordu. Lexus ve Twitch aracın arkasına MSI parçalardan oluşan güçlü bir oyuncu bilgisayarı kurmuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bagajdan iç mekana kadar oyuncuların sevdiği RGB aydınlatmalar ile donatılan araç, söylendiği kadarıyla bir sis makinesine dahi sahip. Tavanı Nanoleaf RGB ışık sistemiyle kaplanan aracın, Cyberpunk 2077’den çıkmış gibi görünen iç yaşam alanında bir oyuncu monitörü de yer alıyor. Bu monitör direkt olarak önde bulunuyor ve bir mekanik klavye ile fare konulacak yer de sunuluyor. Araçta RGB’li bir kontrolcü de bizleri karşılıyor.

 İlginizi Çekebilir

Bu da Porsche’nin en yeni modeli