reklamı kapat

POPÜLER

Ekrem İmamoğlu Twitch

Ekrem İmamoğlu Twitch üzerinde canlı yayın yapacak

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Twitch üzerinde yayın yapacağını duyurdu. İşte bilinmesi gerekenler;

Kısa süre önce Türkiye abonelik fiyatı 10 TL olarak güncellenen Twitch, bu sefer İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Ekrem İmamoğlu tarafından atılan adımla gündemde.

Twitter’dan bir açıklama yapan İmamoğlu, burada “Gençler yarına hazır mısınız? Zor Sor programında sorularınızı bekliyorum. 19 Mayıs 19.00’da Twitch kanalımda buluşalım.” açıklamasını yaptı.

İmamoğlu’nun Twitch kanalındaki ilk canlı yayınının ismi söylendiği kadarıyla ‘Zor Sor’ olacak. İmamoğlu’na bu yayın boyunca Kaan Sezyum, Efe Uygaç, Tuana Yılmaz, Cem İşçiler, Zeynep Özkaya, Soykan Soner, Sena Gül, Mete Baş, Okan Asman, Surhay Bakış, Sercan Yıldırım, Başak Çakmak, Batu Bozkan, Berke Demir, İlyas Yalçıntaş, Feride Hilal Akın, Mete Özbey, Tuna Akşen, Ceren Pektaş, Cansu Öktem, Cemre Sıla Atılğan, İlayda Sürücü, Yeliz Korkmaz ve Nursema Altuntaş eşlik edecek.

Ekrem İmamoğlu için geçtiğimiz saatlerde de bir Twitch hesabını açıldı. Açılan hesaba buradan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Twitch özelinde kısa süre önce yerli bir rekor da kırılmıştı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Pelin Baynazoğlu (Pqueen) ile birlikte ortak bir yayın gerçekleştirmişti. İşte bu yayın ulaştığı “362 bin canlı izleyici” sayısı ile Twitch’in Türkiye rekorunu kırmıştı.

Direkt olarak Mansur Yavaş’tan gelen bu bilgi elbette oldukça etkileyici bulundu. Popüler platformu ilk defa kullanan Yavaş, süreç hakkında “Sevgili Pelin’e ve Twitch yayınımızı izleyerek canlı yayın rekoru kırmamıza vesile olan, #YeşilinBaşkenti projemize destekte bulunan herkese yürekten teşekkür ediyorum.

Ankara’mızı sizin fikirleriniz ışığında yönetmeyi ve daima sizleri dinlemeyi sürdüreceğim. İyi ki varsınız” yorumunu yapmıştı.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın