reklamı kapat

POPÜLER

Çinli Volkswagen Passat

Sızıntılar ortaya çıkarttı; Çinli Volkswagen Passat yeni model yılında makyajlandı

2018’deki değişiminin ardından tekrar bir makyajla karşımıza çıkan Çinli Volkswagen Passat, daha dikkat çekici bir otomobile evriliyor.

Volkswagen’in Uzak Doğu ortaklıklarıyla bölgeye özel sunduğu modellerin, Avrupa odağından farklı dinamiklere sahip olduğunu biliyoruz. Altyapı mimarisinden başlayıp motorlara kadar uzanan bu farklılılar, model isimleri ve karakterlerine de doğrudan sirayet ediyor. Çinli Volkswagen Passat olarak bildiğimiz ve geçtiğimiz süreçte LOG okuyucularının da ilgisini toplayan model için 2021 model yılında bir makyaj operasyonu devreye alınıyor. MIIT tarafından servis edilen sızıntı niteliğindeki görsellerle ilk detaylarını gördüğümüz model, aradan geçen 3 yıllık zaman diliminin ardından daha modern ve dikkat çekici bir hal alıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çinli Volkswagen Passat üç farklı motor seçeneğiyle yola devam edecek

Kaynakların servis ettiği görsellerde aracın dış tasarımındaki hissedilir değişimleri net şekilde görebiliyoruz. Ön bölümde tampon, ışıklandırma grubu ve ızgarayla başlayan güncellemeler, artırılan krom parçalar sayesinde lüks algısını da yukarı taşıyor. Çinli Passat’ın arka tarafındaki güncellemeleri de önceki değilimlerle paralel olmakla birlikte daha hissedilir olacak. Arka tarafta karşımıza çıkan 280 TSI rozeti, Audi’nin Avrupa kanadındaki modellerinden alışık olduğumuz gibi motor seçeneğine işaret diyor. Giriş seviyesi niteliğini taşıyan 1,4 litrelik benzinli motorun konumlandırıldığı bu versiyonun üst paketlerinde 2.0 litrelik daha performanslı seçenekler de konumlandırılacak. Modelle ilgili detaylı bilgiler önümüzdeki günlerde tekrar karşımızda olacak.

İlginizi çekebilir

Tüm merak edilenleriyle yeni nesil Volkswagen Golf