reklamı kapat

POPÜLER

Ludwig Ahgren

Ludwig Ahgren, 31 gün canlı yayın ile Twitch abone rekoru kırdı

Twitch önemli bir rekorla daha gündemde yer alıyor. Ludwig Ahgren, tam 31 gün süren canlı yayın ile abone rekoru kırdı. İşte detaylar;

Covid-19 sonrasında popülerliği ve izlenme oranları inanılmaz artan Twitch, artık belirli konularda gerçekten kırılması çok zor rekorlara sahip.

Ancak bu durum rekorları kırmanın imkansız olduğu anlamına gelmiyor. Örneğin Ludwig Ahgren, 31 gün süren canlı yayın ile tam 282 bin aboneyi geride bıraktı.

Ahgren, bununla Tyler Blevins yani daha bilinen adıyla Ninja’nın 269 bin abonelik rekorunu çok ama çok ciddi şekilde geride bıraktı.

“LUDWIG” adıyla da bilinen Ahgren, sürekli canlı yayına 14 Mart tarihinde başlamıştı. Ahgren elbette yayında sürekli olarak kamera karşısında değildi. Ancak uyuduğu zamanlarda dahi yayın sürekli açık kaldı.

Bu 31 gün boyunca gerçekten platform özelinde çok sağlıklı olmayan bir deneme yapıldı ve sonucunda hayır kurumlarına gidecek çok büyük rakamlar toplandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Twitch özelinde kısa süre önce yerli bir rekor kırılmıştı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Pelin Baynazoğlu (Pqueen) ile birlikte ortak bir Twitch yayını gerçekleştirmişti. İşte bu yayın ulaştığı “362 bin canlı izleyici” sayısı ile Twitch Türkiye rekorunu kırmıştı.

Direkt olarak Mansur Yavaş’tan gelen bu bilgi elbette oldukça etkileyici bulundu. Twitch platformunu ilk defa kullanan Yavaş, süreç hakkında “Sevgili Pelin’e ve Twitch yayınımızı izleyerek canlı yayın rekoru kırmamıza vesile olan, #YeşilinBaşkenti projemize destekte bulunan herkese yürekten teşekkür ediyorum.

Ankara’mızı sizin fikirleriniz ışığında yönetmeyi ve daima sizleri dinlemeyi sürdüreceğim. İyi ki varsınız” yorumunu yapmıştı.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın