reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Max

AirPods Max modelinde sıfırlama işlemi [Nasıl yapılır?]

AirPods Max modelinin satışa sunulmasının ardından kulaklıkla ilgili detaylar da gelmeye başladı. Kulaklıkla ilgili bir sorun yaşayan kullanıcı AirPods Max’te nasıl sıfırlama (reset) işlemi yapılacağını keşfetti.

AirPods Max cihazı yeniden başlatmadan önce, ürünle birlikte verilen USB-C – Lightning Kablosu aracılığıyla bir şarj noktasına takarak şarjının olup olmadığını bakmak gerekiyor.  Daha sonrasında kullanıcılar gürültü engelleme tuşuyla Digital Crown tuşuna aynı anda koyu sarı rengi görene kadar basılı tutuyorlar.

Kulaklık yeniden başladıktan sonra sorun büyük bir ihtimalle çözülüyor. Sorunla sık sık karşılaşan kullanıcılar ise kulaklığı tamamen de sıfırlayabiliyor. Bunun için gürültü engelleme tuşuna 15 saniye boyunca basılı tutulması gerekiyor. Durum ışığı sarı renkte yanıp söndükten sonra ışık beyaza döndüğünde işlem sıfırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Max yüksek fiyatıyla dikkat çekiyor

Uzay grisi, gümüş, gök mavisi, yeşil ve pembe renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulan model gücünü H1 işlemciden alıyor. Kulaklık bu sayede Apple modelleriyle zahmetsizce bağlantı kurabiliyor. AirPods Pro’da yer alan Spatial Audio desteğine de sahip olan kulaklık Lightning üzerinden şarj edilebiliyor. Kulaklığı inceleyenlerin ilk izlenimlerinin ise olumlu olduğunu söyleyelim. Kulaklığın Amerika’daki fiyatı 549 dolar, Türkiye’deki fiyatı 5.699 TL.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlgili video

Kulaklığın tanıtım videosu