reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Max

5.699 TL’lik AirPods Max’in satış rakamı ortaya çıktı

Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo, AirPods Max ile ilgili satış tahmininde bulundu. Kuo’nun iddiasına göre AirPods Max 2021 yılında 1 milyonun altında sattı.

Yüksek satış fiyatıyla çoğu kullanıcıya hitap etmeyen modelin AirPods satışlarına çok fazla katkı sağlamadığı görülüyor. AirPods 2 sevkiyatını bu yılın üçüncü çeyreğinde 3 milyon birime düşeceğini belirten Kuo, AirPods 3’ün ise bu yılın üçüncü çeyreğine kadar seri üretime girmeyeceğini ifade ediyor. Kuo AirPods 3 piyasaya çıksa da AirPods 2’nin de satışta olacağına inanıyor. AirPods 3, AirPods Pro, AirPods 2 ve AirPods Max’in bu yılki sevkiyatlarının sırasıyla yüzde 40, yüzde 28, yüzde 31 ve yüzde 1’ini oluşturacağı dile getiriliyor. Buna göre bu yıl en çok AirPods 3’ün en az ise AirPods Max’in satması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Max, ses ve ANC performansıyla göze çarpıyor

Üç farklı renk seçeneğiyle gelen kulaklıkta AirPods Pro’da da yer alan H1 işlemcisi yer alıyor. H1 işlemci sayesinde kulaklık Apple modelleriyle zahmetsizce bağlantı kurabiliyor. AirPods Pro’da yer alan Spatial Audio desteğine de sahip olan kulaklık Lightning üzerinden şarj edilebiliyor. 40 mm dinamik sürücüleri bulunan kulaklık, bünyesinde Apple Watch’lardaki gibi kontrol için bir Digital Crown ve ayrı bir fiziksel tuş taşıyor.

İlginizi Çekebilir

Uçabilen güvenlik kamerası, evet uçabilen!