reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Max

5.699 TL’lik AirPods Max için yeni bir güncelleme yayında

Apple, 5.699 TL’lik fiyatıyla eleştirilen yeni kablosuz kulaklığı AirPods Max için bir güncelleme yayınladı. 3C16 güncellemesinin yerini alan 3C39 firmware güncellemesi kulaklıkta yaşanan sorunların önüne geçmeyi hedefliyor.

Apple yeni güncellemeyle ne gibi yenilikler sunduğunu belirtmese de kulaklıkta yaşanan pil ömrü sorunun bu güncellemeyle çözüldüğü ifade ediliyor. AirPods Max kullanıcılarının bazıları kulaklıktaki kısa pil ömründen şikayet ediyordu. Bazı kullanıcılar ise kulaklığı Mac bilgiyarlarına bağladıklarında sorunlar yaşıyordu. Yeni güncellemenin bu sorunlara çözüm getirdiği söyleniyor.

AirPods Max ürün yazılımı sürümünüzü kontrol etmek için:

  • iPhone’unuzdaki Ayarlar uygulamasını açı
  • “Bluetooth” menüsüne gidin
  • AirPods Max’inizi cihaz listesinde bulun
  • Yanlarındaki “i” işaretine dokunun
  • “Donanım Yazılımı Sürümü” numarasına bakın

Üç farklı renk seçeneğiyle gelen kulaklıkta AirPods Pro’da da yer alan H1 işlemcisi yer alıyor. H1 işlemci sayesinde kulaklık Apple modelleriyle zahmetsizce bağlantı kurabiliyor. AirPods Pro’da yer alan Spatial Audio desteğine de sahip olan kulaklık Lightning üzerinden şarj edilebiliyor. 40 mm dinamik sürücüleri bulunan kulaklık, bünyesinde Apple Watch’lardaki gibi kontrol için bir Digital Crown ve ayrı bir fiziksel tuş taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Max, Smart Case isimli kılıfla geliyor

Kulaklık aynı zamanda kullanılmadığı zamanlarda pil şarjını korumaya yardımcı olan ultra düşük güç durumuna geçmesini sağlayan yumuşak ve ince Smart Case kılıfa sahip. AirPods Max hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Kulaklığın tanıtım videosu