reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Max

AirPods Max’in Türkiye’deki pil değişim ücreti ortaya çıktı

Geçtiğimiz ay içerisinde paylaştığımız haberde AirPods Max modelinin pil değişim ücretinden söz etmiştik. Yurt dışında 79 dolar olan pil değişim ücretinin Türkiye fiyatı da netlik kazandı.

Apple’ın resmi sayfasında aktarılan bilgiye göre AirPods Max’in Türkiye’deki pil değişim ücreti 799 TL olacak. Yurt dışında 59 dolar ücrete sahip AppleCare+ hizmetinden yararlanan kullanıcılar ise pil değişimini ücretsiz faydalanabilecek.

Üç farklı renk seçeneğiyle gelen kulaklıkta AirPods Pro’da da yer alan H1 işlemcisi yer alıyor. H1 işlemci sayesinde kulaklık Apple modelleriyle zahmetsizce bağlantı kurabiliyor. AirPods Pro’da yer alan Spatial Audio desteğine de sahip olan kulaklık Lightning üzerinden şarj edilebiliyor. 40 mm dinamik sürücüleri bulunan kulaklık, bünyesinde Apple Watch’lardaki gibi kontrol için bir Digital Crown ve ayrı bir fiziksel tuş taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Max yüksek fiyatıyla dikkat çekiyor

AirPods Max aynı zamanda kullanılmadığı zamanlarda pil şarjını korumaya yardımcı olan ultra düşük güç durumuna geçmesini sağlayan yumuşak ve ince Smart Case kılıf ile birlikte geliyor. 15 Ocak’ta Türkiye’de de satışa sunulan kulaklığın Türkiye’deki fiyatı ise 5.699 TL. Önümüzdeki günlerde kulaklığın detaylı incelemesini de paylaşacağımızı belirtelim.

İlgili video

Kulaklığın tanıtım videosu