reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Max

AirPods Max kablosuz kulaklık için yeni fiyat avantajı [Mayıs 2024]

AirPods Max kablosuz kulaklığın fiyatı yeniden geriledi. Piyasadaki en iddialı kablosuz kulaklıklardan biri olan cihaz farklı renk seçenekleriyle geliyor. Haberde bahsettiğimiz model kulaklığın gri renk seçeneği için geçerli.

AirPods Pro’da da karşımıza çıkan H1 işlemcisinden güç alan AirPods Max, Apple cihazlarıyla sorunsuz bağlantı kurabiliyor. AirPods Pro’da yer alan Spatial Audio desteğine de sahip olan kulaklık Lightning üzerinden şarj edilebiliyor. 40 mm dinamik sürücüleri bulunan kulaklık, bünyesinde Apple Watch’lardaki gibi kontrol için bir Digital Crown ve ayrı bir fiziksel tuş taşıyor. Aktif gürültü engelleme performansıyla fark yaratan kulaklık ses performansıyla da beğeni topluyor. Bizim de inceleme fırsatı bulduğumuz kulaklık kullanılmadığı zamanlarda pil şarjını korumaya yardımcı olan ultra düşük güç durumuna geçmesini sağlayan yumuşak ve ince Smart Case kılıf ile birlikte geliyor. Kullanıcılar kulaklığı yüzde 100 şarj ettiğinde 20 saate varan kullanım süresinden yararlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Max kablosuz kulaklığın indirimli fiyatı ne kadar?

Türkiye’de de satışa sunulan kulaklık yüksek satış fiyata satılsa da sunduğu performansla fark yaratıyor. Resmi fiyatı 24.849 TL olan kulaklık yapılan indirimle şu anda 23.640 TL‘ye temin edilebiliyor. Kredi kartlarıyla taksitli olarak da temin edilebilen kulaklığın detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni indirim haberlerini de aktarmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

airpods max

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER