reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Disenchantment 2. sezon

Disenchantment 2. sezon ilk tanıtımında cehenneme yolculuk [İzle]

The Simpsons yaratıcılarının Netflix dizisi Disenchantment 2. sezon ile geri dönüyor. Dizi ilk kısa tanıtımı izleyicilerle paylaştı.

Disenchantment 2. sezon bölümleriyle Netflix kütüphanesindeki yerini almak için artık hazır. İlk sezonunda biraz yavaş ancak eğlenceli bir macera sunan dizi, asıl hikayeyi ikinci sezonda başlatacağının ipuçlarını sezon finaliyle vermişti. Hatırlamayanlar için kısaca hatırlatmak gerekirse, alkolik prenses Bean, annesini geri döndürürken yeni ve saftirik arkadaşı Elfo‘yu kaybetmişti. Şimdi ise yeni sezonla beraber Elfo için tutulan yas çok uzun sürmeyecek gibi. Zira macera meraklısı elf geri dönüyor. Asıl soru ise nasıl döndüğü?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Disenchantment 2. sezon 20 Eylül’de Netflix kütüphanesinde

Bean taşa dönüşen annesi uyandıktan sonra aslında bugüne kadar bildiği her şeyin çok farklı olduğunu ve babasıyla annesinin ilişkisinin babasının anlattığı gibi olmadığını öğrenmişti. Annesinin kaçış planına adeta “sürüklenen” Bean’in yeni sezonda bu hikayedeki gizemi aydınlatması bekleniyor. Yayınlanan yeni tanıtım ise son dönemlerde hayli popüler olan “fragmanın fragmanı” şeklinde. Ana fragmana bu hafta kavuşacağımızı müjdeleyen bu kısa tanıtımda hem Elfo geri dönüyor hem de Bean bambaşka bir aksiyonun ortasına düşüyor.

Disenchantment 2. sezon yayınlanan resmi özet ise şu şekilde: “Enerjik Prenses Bean bir arkadaşını kurtarmak için cehennemden geçiyor, mistik kaderini öğreniyor ve babasının krallığının toparlanmasına yardım ediyor.

“Bir arkadaşın” Elfo olduğu konusunda hiç şüphemiz yok. Bean’in cehenneme yolculuğu ise bambaşka bir gizem. Mistik kaderini merak ettiğimiz prensesin yolu ise kısa sürede krallığa düşecek gibi. İlk sezonda olduğu gibi 10 bölümden oluşacak yeni sezon 20 Eylül‘de Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Yayınlanan kısa tanıtımı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.