reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Disenchantment 2. sezon

Sonbaharla gelenler; eylül ayı Netflix Türkiye ajandası [Video]

Yaza veda ettiğimiz şu günlerde Netflix Türkiye eylül ayı içeriklerini açıkladı. Disenchantment ve Elite 2. sezon bölümleriyle geri dönüyor.

Biraz yavaş bir yayın dönemine giren Netflix Türkiye, ağustos ayının ardından eylül ayında da içerik açısından biraz kısıtlı bir içerik akışıyla geliyor. Ancak bu ay uzun zamandır beklenen Disenchantment 2. sezon bölümleri nihayet yayınlanmaya hazırlanıyor. Bildiğiniz gibi Disenchantment, The Simpsons’ın yaratıcılarının Netflix animasyonu. İlk sezon ağır başlasa da son iki bölümünde hikaye hiç olmadığı kadar heyecanlı bir hale gelmiş, finalde ise büyük bir soru işaretiyle dizi noktalanmıştı. Şimdi maceraya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu ayın bir diğer merak edilen yapımı ise Netflix’in popüler içeriklerinden Elite’in 2. sezonu oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix kütüphanesine gelen dikkat çekici lisanslı içerikler

Orijinal yapımların yanı sıra belli başlı lisanslı içerikler de yine kütüphanedeki yerini bulacak. Mayıs ayında aslında 6. sezonu noktalayan Brooklyn Nine-Nine 5. sezon bölümlerini 26 Eylül’de nihayet platforma taşıyor. Filmler arasında ise Suicide Squad, Watchmen, Müslüm gibi yapımlar yer alıyor. Netflix’in eylül ayı için hazırladığı kısa videoya haberin üzerinden ulaşabilir, orijinal içerik listesini haberin devamında görüntüleyebilirsiniz.

Netflix orijinal dizileri

Elite 2. sezon (06/9/2019)
Sınıf arkadaşlarının ölümünün ardından bir öğrenci kayboluyor, ittifaklar değişiyor, yeni arkadaşlar geliyor ve karanlık sırların saklanması zorlaşıyor.

The Politician (27/9/2019)
Payton, çocukluğundan beri, bir gün Amerika Birleşik Devletleri başkanı olacağından emin. Ama ilk önce en tehlikeli siyasi ortam olan lisede yolunu bulmak zorunda.

Disenchantment 2. sezon (20/9/2019)
Enerjik Prenses Bean bir arkadaşını kurtarmak için cehennemden geçiyor, mistik kaderini öğreniyor ve babasının krallığının toparlanmasına yardım ediyor.

Ainori Love Wagon: African Journey (05/9/2019)
Love wagon gene yollarda! Yedi yabancı, Afrika kıtası boyunca yolculuğa çıkarak insanlığın kökenlerinin bulunduğu topraklarda aşkı arıyor.

The I-Land (12/9/2019)
Bu bilim kurgu macera dizisinde on insan, bir adada hafızalarını kaybetmiş halde uyanır ve bu dünyanın göründüğü gibi olmadığını keşfeder.

Fastest Car 2. sezon (20/9/2019)
Aralarında Honda, Ford, Oldsmobile ve hatta bir Mini Cooper’ın da bulunduğu modifiye edilmiş gizli hız canavarları, pahalı süper arabalarla kapışıyor.

Glitch: 3. sezon (25/9/2019)
Yerel halktan yedi kişi açıklanamaz biçimde sapasağlam olarak mezarlarından kalkınca bir polis memuru ve doktor büyük bir gizemle karşı karşıya kalır.

The Spy (06/9/2019)
Bu drama dizisinde, İsrail’in en seçkin casusu olan ve 1960’larda Suriye hükümetine sızmayı başaran Eli Cohen’in dudak uçuklatan gerçek hikayesi anlatılıyor.

Tiny House Nation: Volume 2 (29/9/2019)
Sunucu John Weisbarth ve uzman Zack Giffin, küçük evlerini maksimum yaratıcılık ve tarzla inşa etmek isteyen müstakbel ev sahipleriyle buluşuyor.

Jack Whitehall: Travels with My Father: 3. sezon (06/9/2019)
Neşeli komedyen Jack Whitehall ve tutucu babası Michael, aralarındaki bağı güçlendirmek için yabancı topraklarda sıra dışı ve eğlenceli seyahatlere çıkarlar.

Skylines (27/9/2019)
Bir hip hop müzik prodüktörü, yeni anlaştığı plak şirketi sahibinin gangster kardeşi sürgünden dönüp kendi payını istediğinde organize suç dünyasının ortasında kalır.

Vis a vis: 4. sezon (27/8/2019)
Cruz del Norte’ye yeni bir müdür gelir. Eski bir gardiyan mahkum olarak geri döner. Zulema bir akrabasına kavuşur. Sole hayatını değiştiren haberler alır.

Orijinal filmler

Between Two Ferns: The Movie (20/9/2019)
Sunucu Zach Galifianakis, bütçesi olmayan talk şovu “İki Eğrelti Otu Arasında” için görüşebileceği ünlü kişiler bulmak üzere bir yolculuğa çıkıyor.

In the Shadow of the Moon (27/9/2019)
Bu bilim kurgu gerilimde bir Philadelphia polisi, suçları ay döngüsüne göre işleyen, yakalanması güç bir seri katili bulma görevini yönetiyor.

Orijinal komedi

Jeff Dunham: Beside Himself (24/9/2019)
Ünlü vantrilok ve komedyen Jeff Dunham, yeni bir Netflix stand-up gösterisiyle hayranlarının karşısında.

Netflix belgeselleri

Hello, Privilege. It’s Me, Chelsea (13/9/2019)
Bu belgeselde Chealse Handler, hayatı ve kariyeri boyunca kendisi de dahil olmak üzere beyazlara tanınan ayrıcalıkların Amerikan kültürüne etkisini araştırıyor.

The Chef Show: Volume 2 (13/9/2019)
Jon Favreau, yönetmen koltuğundan kalkıp önlüğünü takarak arkadaşı ve mutfaktaki danışmanı Roy Choi ile birlikte yemekle dolu yeni maceralara atılıyor.

Abstract: The Art of Design: 2. sezon (25/9/2019)
Çeşitli disiplinlerde çalışan en yenilikçi tasarımcıların zihnine adım atın ve tasarımın günlük hayatın her yönünü nasıl etkilediğini öğrenin.

Explained: 2. sezon (26/9/2019)
Milyarder patlaması. Athleisure modası. Tarikatların cazibesi. Ünlülerin anlatıcılık yaptığı bu dizide güncel olayları ve sosyal trendleri keşfe çıkın.