reklamı kapat

POPÜLER

John Wick Rick & Morty

John Wick’i Rick & Morty dünyasına sokan hayran çalışması

Beyaz perdenin en sevilen kahramanı John Wick, Rick & Morty dünyasına dahil olsa nasıl olurdu diye merak ediyorsanız, artık bu sorunun yanıtı var.

Normalde isimlerini bir arada pek duymasak da, Rick & Morty de John Wick de son yılların en başarılı işleri arasında yer alıyor. Keanu Reeves’in hayat verdiği John Wick’i son zamanların en çok izlenen filmleri arasında görüyoruz. Seri aksiyon ve macerayı başarılı bir şekilde harmanlamasıyla büyük beğeni topluyor. Hatta bu başarılı serinin dördüncü filmle devam edeceğini, bir de öncesini konu eden bir dizi için hazırlıklara başlandığını biliyoruz. Özetle John Wick’in giderek büyüyen bir seri olduğunu söyleyebiliriz. Öte yandan Rick & Morty son yılların en başarılı animasyon serisi. Dan Harmon imzası taşıyan yapım Adult Swim kanalında seyirci karşısına çıkıyor. Dördüncü sezon öncesi iptal olma eşiğine gelen bu başarılı animasyon serinin uzun süre boyunca ekranlarda olacağını artık biliyoruz. Peki sevilen bu iki dünya bir araya gelse, ortaya nasıl bir şey çıkardı?

 

View this post on Instagram

 

‘John Rick Wick Rick’ morning warmup- #rickandmorty #johnwick #johnwickchapter3 #keanureeves #morty #pencilvester #parabellum #comicbooks #art #basillwanyk #derekkolstad #comiccon #chadstahelski

A post shared by MJ.Hiblen ART (@mjhiblenart) on

John Wick ve Rick & Morty buluşması

mjhiblenart isimli bir Instagram kullanıcısı merak edilen bu soruya başarılı bir şekilde yanıt veriyor. John Wick’i Rick and Morty’nin kendine özgü animasyon formatına sokuyor. Onun yanında köpeği ve siyah olarak kullandığı kurşun halem formatındaki Rick ve Morty’i görüyoruz. Bu başarılı hayran çalışmasını haberimizin içinde görebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı