reklamı kapat

POPÜLER

John Wick

John Wick ve Baby Yoda’yı buluşturan hayran çalışması

Son yılların en sevilen kurgusal karakterleri denildiğinde listenin başında John Wick ve Baby Yoda yer alıyor. Hazırlanan hayran çalışması onları ilk kez bir araya getiriyor.

Keanu Reeves‘in hayat verdiği John Wick’in son zamanların en popüler karakteri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Öyle sevilen bir karakter oldu ki, tek filmlik macera kocaman bir seriye dönüştü. Yakında dördüncü hatta beşinci filmin izleyici karşısına çıkacağını biliyoruz. Öte yandan Disney+ platformunda izleyici karşısına çıkan Star Wars dizisi The Mandalorian dizisi beraberinde Baby Yoda’yı getirdi. Elbette onun aslında Yoda olmadığını herkes biliyor. Ancak Yoda ile aynı ırktan gelen bu tatlı bebek herkesin gönlünü fethetmeyi başardı. Özetle John Wick ve Baby Yoda, 2019 senesine damgasını vurdu desek, abartmış olmayız. Durum böyle olunca onları bir araya getiren bir hayran çalışmasının gelmesi uzun sürmedi.

John Wick ve Baby Yoda buluşması

Son zamanlarda hazırladığı çalışmalarla sosyal medyanın gündemine oturan, büyük beğeni elde eden BossLogic, Baby Yoda ve John Wick’i bir araya getiren isim oldu. Başarılı isim hazırladığı çalışmayı sosyal medya hesapları üzerinden paylaştı. Çalışmasıyla birlikte “Bölüm sonu canavarı! Keanu Reeves senenin ilk yarısını ele geçirdi. İkinci yarısında ise Baby Yoda vardı.” sözlerini paylaştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

John Wick’in üçüncü filminin fragmanı