reklamı kapat

POPÜLER

The Mandalorian dizisinin bebek Yoda'sını bebek Groot'la buluşturan kısa film

The Mandalorian dizisinin bebek Yoda’sı Groot’la karşı karşıya [İzle]

The Mandalorian dizisinin en sevilen karakteri “bebek Yoda” sık sık bebek Groot‘la karşılaştırılıyor. Peki ikili ya karşı karşıya gelseydi?

Disney+’ın övgülere boğulan Star Wars dizisi The Mandalorian, sezon finali için geri sayımı başlatmışken; hayranlar dizi için yeni içerikler çıkarmaya devam ediyor. Dizinin favori karakteri bebek Yoda ise çoğu içerikte başrole sahip oluyor. Dizi yayınlanmaya başladıktan sonra hayranlar arasındaki sık sık dile getirilen bir karşılaştırma ise videoya dökülmüş durumda. Bildiğiniz gibi Guardians of the Galaxy serisi de bizi bebek Groot’la tanıştırmıştı ve karakter kısa sürede favori hala gelmişti. The Mandalorian’dan sonra ise hayranlar “Bebek Yoda mı yoksa bebek Groot mu?” tartışmasına devam ederken hayran videosu ikiliyi karşı karşıya getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Mandalorian finale hazırlanırken bebek Yoda ve bebek Groot karşı karşıya

YouTuber Mightyraccoon! tarafından hazırlanan videoda bebek Groot’u filmdeki gibi dans ederken yakalıyoruz. Onu seyre dalan bebek Yoda önce hareketlere anlam veremezken daha sonra dizide de yaptığı yaramazlıklarda olduğu gibi giderek teybi kapatıyor. Bebek Groot’un sinirlerini zorlayacak kadar devam eden bu olay sonrası bebek Groot, bebek Yoda’ya saldırmak istiyor ancak elbette Güç’ü aşamıyor. Neyse ki video sonunda ikili arkadaş olup beraber dans ediyor. Hayli eğlenceli ve sevimli videoyu haberin üzerinden izleyebilirsiniz. Peki siz ne dersiniz? Bebek Yoda’yı mı yoksa bebek Groot’u mu tercih edersiniz?