reklamı kapat

POPÜLER

Marvel dizilerinden Loki veya WandaVision için Game of Thrones takviyesi

Marvel Studios’un Disney+ dizisine Game of Thrones takviyesi

Marvel Studios‘un 4. evre için duyurduğu dizilerinden Loki veya WandaVision için seviye Game of Thrones düzeyine çıkarılıyor.

Marvel Studios, Disney+ ile beraber sadece film tarafında değil dizi tarafında da ağırlığını hissetirecek adımlar atarken işleri Game of Thrones seviyesine çekmek istiyor gibi görünüyor. Stüdyo Game of Thrones 7. sezonun en beğenilen bölümü The Spoils of War‘un yönetmeni Matt Shakman‘ın altı bölümlük mini serilerini yönetmesi için görüşmelere başladı. İzleyiciler The Spoils of War’u Daenerys’in Jaime’yi Drogo ile neredeyse yaktığı bölüm olarak hatırlayacaktır. Disney+’ın yönetmeni hangi mini dizi için istediği ise bilinmiyor. Kaynaklar yönetmenin WandaVision veya Loki dizisi için olabileceğini belirtiyor. Her iki dizi de prodüksiyona başlamaya yakın br dönemdeler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones yönetmeni hangi Marvel dizisinde?

Açıkçası hangi dizi için planlandığını tahmin etmek hayli zor. WandaVision’ın çekimlerine çok kısa süre içinde başlanması bekleniyor. Bu yüzden yönetmen aciliyeti bulunuyor. Loki ise yılın ilerleyen zamanlarında çekim aşamasına geçecek. Ancak Loki dizisinin WandaVision’a göre daha dikkat çeken bir yapım olması da yönetmenin oraya geçebileceğini işaret ediyor. Tabii yönetmenle henüz resmi bir anlaşma imzalanmadığını belirtelim. Kısa süre içinde tüm detayların netleşmesi bekleniyor.

WandaVision Elizabeth Olsen, Paul Bettany ve Teyonah Parris’i buluşturuyor. Dizi Scarlet Witch’in esas gücüne daha iyi bir bakış atmamızı sağlayacak. Parris’in, Captain Marvel’da Akira Akbar’ın canlandırdığı Monica Rambeau karakterini üstlendiğini belirtelim.

Loki’nin dizisi ise Endgame’de Loki’nin 2012’de Avengers gözetiminden Tesseract’la kaçması ardından oluşan yeni zaman dilimini hedef alıyor. Loki’nin kaçak hayatını izleyeceğimiz yapımda Thanos’la ilgili detay verilecek mi bilinmiyor. Nihayetinde Thanos’un Tesseract için yeni bir plan yapması gerekecek.

Game of Thrones yönetmeniyle anlaşmanın kısa sürede yapılması bekleniyor. Disney+ 12 Kasım’dan itibaren belli başlı ülkelerde ilk çıkışını gerçekleştirecek. Yayına gireceği ilk ülkelerin arasında ise ne yazık ki Türkiye yer almıyor.

İlginizi çekebilir

Aquaman yıldızı Jason Momoa’nın kariyer teşekkürü