reklamı kapat

POPÜLER

Aquaman yıldızı Jason Momoa kariyeri ve Justice League düzenlemesi için teşekkür etti

Aquaman yıldızı Jason Momoa’nın “kariyer” teşekkürü [Video]

Justice League filminin Snyder düzenlemesi gündemden düşmüyor. Aquaman yıldızı Jason Momoa son paylaşımında buna değiniyor.

Aquaman yıldızı Jason Momoa, yeni Instagram paylaşımında yaptığı açıklama ile hayranların gündemden hiç düşürmediği Justice League Snyder düzenlemesinin altını ateşledi. Bilmeyenler için kısaca özet geçelim, vizyonda çakılarak en az gelir elde eden ikinci film olan Justice League’in Zack Snyder’ın düzenlediği özel bir versiyonu bulunuyor. Ancak bu versiyon hiçbir şekilde ortaya çıkarılmadığı için adeta bir efsane gibi dilden dile dolaşıyor. Momoa ise bu özel düzenlemeyi gören isimlerden biri olduğunu açıkladı. Ayrıca Snyder’a özel teşekkürünü de iletti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jason Momoa, Aquaman rolü için teşekkür etti

Büyük harflerle “Snyder düzenlemesi” olarak başlattığı gönderide Momoa, Snyder’a Aquaman rolü için de teşekkür ediyor. Geçmişte Momoa yaptığı bir açıklamada herkesin beklentisinin aksine Game of Thrones sonrası pek iş alamadığını itiraf etmişti. Karakteri dizide İngilizce konuşmadığı için insanların ona gelip “Sen İngilizce konuşabiliyorsun!” diyerek şaşırdığından bahseden aktörün kariyerindeki keskin dönüş de Aquaman’de yer almasıyla oldu. Bu sebeple Momoa’nın Snyder’a karşı duyduğu minneti anlamak mümkün. Momoa’nın geçmişteki açıklamasının tamamını buradaki haberimizden okuyabilirsiniz.

Instagram gönderisinin devamında ise Jason Momoa Justice League filminin Snyder düzenlesini gösterdiği için de yönetmene ayrıca teşekkür ediyor ve videoda kendisine aldığı kamerayı iletiyor. Momoa’nın gönderide Snyder’ın adını ısrarla yanlış yazmış olması ise küçük bir “hata” diyelim….

Ünlü aktör önümüzdeki dönemlerde Aquaman 2 filmiyle vizyona geri dönecek. Şimdilerde ise aktif bir protestonun başrolü. Protestoyla ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Momoa’nın teşekkür videosu haberin üzerinde yer alıyor.