reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon öncesi oyuncuların diziyi “ölümsüzleştiren” vedası

Netflix, Lucifer 5. sezon ile beraber sevilen diziyi noktalıyor. Oyuncular ise bu 5 sezonluk macerayı ölümsüzleştiriyor.

Lucifer 5. sezon bölümleriyle Netflix anlaşmasını bitiriyor. Finale doğru adım adım hazırlanan sezon, toplam 16 bölümle karşımıza çıkacak. Beşinci sezonunun 2020 yılında yayınlanması beklenen dizinin oyuncuları ise 5 sezonluk bu maceraya nokta koyarken, işleri ölümsüzleştiriyor. Mazikeen karakterini canlandıran Lesley-Ann Brandt Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda dizinin oyuncularının ve yaratıcılarının “kanat” dövmeleri yaptıracağını açıkladı. “Dizi oyuncuları ve yaratıcıları olarak kanat temalı dövmeler yaptıracaktık. Biz ikimiz geldik. Diğerleri nerede?” diye paylaştığı fotoğrafta Dan Espinoza‘yı canlandıran Kevin Alejandro yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon öncesi oyuncular diziyi “ölümsüzleştiriyor”

Lesley-Ann Brandt karakterine yakışacak şekilde hançere evrilmiş bir “tüy” dövmesi yaptırmış. Mazikeen’in elini de resmeden dövmenin yanında Kevin Alejandro’nun dövmesi biraz daha soyut kalıyor. Ekibin kalanının ne zaman dövmelerini edineceği şimdilik bilinmiyor. Ancak Brandt’in tweet’inden sonra öne çıkan ilk isim Linda‘yı canlandıran Rachael Harris oldu. Çekimleri başlanan dizinin diğer oyuncularının da birer birer dövmelerini edinmesi bekleniyor. Elbette dizi yaratıcıları Joe Henderson ve Ildy Modrovich’in benzer bir adım atacağını düşünüyoruz. En çok merak edilen dövmeler ise şüphesiz Tom Ellis ve Lauren German’ın yaptıracakları olacaktır. İkisinin de şimdilik sessizliğini koruduğunu belirtelim. Lucifer 5. sezon öncesi dizinin diğer bölümlerine Netflix kütüphanesinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Ölmek için 13 Sebep 3. sezon fragmanı