reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Ölmek için 13 sebep 3. sezon

Ölmek İçin 13 Sebep 3. sezon soruyor: Katil kim? [Video]

Netflix, Ölmek İçin 13 Sebep 3. sezon öncesi yeni bir fragman yayınladı. Sevilen bir isim olmaktan çok uzak olan Bryce Walker’ı kim öldürdü?

Netflix orijinaller arasındaki en tartışmalı isimlerden olan Ölmek İçin 13 Sebep 3. sezon için geri sayımı başlattı. Dizinin yayınlanan yeni fragmanında ise konu nihayet netleşiyor. Liberty Lisesi’nde yepyeni bir soruşturma başlıyor. Ancak bu seferki cenaze beraberinde suçluluk duygusundan ziyade nefret ve öfke getiriyor. Liberty Lisesi’nin “sevilmeyenleri” listesinde birinci sırayı zorlayan Bryce Walker‘ın ölü bulunmasının ardından açılan yeni soruşturmadaki şüpheli listesi biraz kalabalık. Durumu ise dizinin yayınlanan yeni özeti iki cümlede anlatıyor: “Herkesin Bryce Walker’ın ölmesini istemek için kendine göre bir nedeni vardı.
Peki aslında onu kim öldürdü?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ölmek İçin 13 Sebep 3. sezon 23 Ağustos’ta Netflix kütüphanesinde

Yeni fragmanda bu sorunun cevabını sadece polisler değil Liberty Lisesi’ndeki öğrenciler de arıyor. Sırlar üzerine yoğurulmuş ilişkilerin en tepeye ulaştığı üçüncü sezonda herkesin birbirinden kuşkulanmak için geçerli bir sebebi bulunuyor. Fragmanda üçüncü sezonun ana şüphelisi Clay Jensen olacak gibi görünüyor. Clay masumiyeti konusunda ısrarcı olsa da polisler bu konuda hemfikir değil. Bryce’tan kurtulmak için geçerli sebepleri olan isimler arasında yer alan Clay’in kendini aklayıp aklayamayacağını hep beraber göreceğiz. Tabii gerçekten de o öldürmediyse…

Neyse ki cevaplar için çok beklemeyeceğiz. 13 bölümden oluşan 3. sezon 23 Ağustos‘ta Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Dizinin ise 4. sezon ile final yapacağını hatırlatalım. Bryce Walker cinayeti bu sezon noktalanır mı bilemiyoruz ancak önümüzde son bir sezon daha bulunuyor. Bryce Walker’ın öldürülmesiyle ilgili daha fazla ipucuyu hazırlanan interaktif internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Sitenin ne yazık ki sadece mobil etkileşime izin verdiğini belirtelim. Dizinin yeni fragmanını haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.