reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Ölmek için 13 Sebep 3. sezon

Ölmek İçin 13 Sebep 3. sezon fragmanındaki yeni cenaze [Video]

Netflix orijinalleri arasındaki en tartışmalı dizilerden olan Ölmek İçin 13 Sebep 3. sezon bölümleriyle geri dönüyor.

İki sezonun ardından popüler Netflix dizisinin anlatacağı her şeyin bittiğini düşündüyseniz Ölmek için 13 Sebep 3. sezon fragmanı sizi şaşırtmış olabilir. Ağustos 2019 ajandasında görünmemesine rağmen sürpriz şekilde 23 Ağustos‘ta platformda yer alacağı belirtilen dizinin yeni sezonundan ilk fragman geldi. Hikaye bu sefer yeni bir ölüm üzerinden ilerliyor. Liberty Lisesi’nde olaylar yeni sezonda da durulmuyor. Bryce Walker‘ın cenazesi başında duran karakterlerimize Walker’ın annesinin tek bir sorusu bulunuyor: “Oğluma ne oldu?” Sırlarla örülü hikayede yeni bir gizeme doğru adım atıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ölmek İçin 13 Sebep 3. sezon 23 Ağustos’ta yayında

Dizinin en tartışmalı karakterlerinden olan Bryce’ın Hannah Baker’ın intiharındaki büyük yeri ilk sezon finalinde ortaya çıkmıştı. Fragman olay yeri görüntüleriyle açılarak Bryce’ın ölümünün kaza olmadığını açık bir şekilde belirtiyor. İzleyicilerin en nefret ettiği karakterlerden olan Bryce’ın ölümünün diğer karakterlere etkilerinin ne olacağı ise bambaşka bir gizem. Sırlarla örülü Liberty Lisesi’nde Bryce’ı öldürenin kim olduğunu keşfetmek hiç de kolay olmayacak gibi görünüyor. Fragman ise elbette doğru motivasyonla herkesin suçlu olabileceğinin altını çiziyor.

Bu sezon dizinin tartışmalı bir sahne barındırıp barındırmayacağı ise merak ediliyor. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde 1. sezon finalinde Hannah Baker’ın intihar sahnesi gençleri olumsuz yönde etkileyebileceği gerekçesiyle diziden çıkarılmış ve dizi sahnenin olmadığı düzenlenmiş versiyonuyla yeniden platformdaki yerini almıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dizinin yeni sezonuyla ağustos ayını kapatacağız gibi görünüyor. Ağustos sonunda yayınlanacak dizinin üçüncü sezonu ilk iki sezon gibi 13 bölümden oluşuyor. Yapımın Netflix sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Dizinin Türkçe altyazılı fragmanı haberin üzerinde yer alıyor.