reklamı kapat

POPÜLER

youtube premium

Türkiye’de de açılan YouTube Premium için sevindiren yeni özellik

Geçtiğimiz haftalarda Türkiye lansmanı yapılan ve kullanıma açılan YouTube Premium için beklenen güzel özellik kulanıma sunuldu.

YouTube Premium servisinin en önemli özellikleri arasında videoları çevrimdışı izleme için cihaza indirme desteği yer alıyor. İşte bu imkan, yeni güncelleme ile artık kişilerin 1080P çözünürlükte video indirmesine de imkan tanıyor. Daha önce maksimum 720P desteği bulunan servis, artan internet hızları ve mobil cihaz ekran çözünürlükleri sonucunda 1080P zamanının geldiğini düşünüyor. Şimdilik herkes için aktif olmayan 1080P indirme seçeneğinin, yakın zamanda global olarak herkese açılacağı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube Premium hakkında bilinmesi gerekenler şöyle

Türkiye’ye 3 aylık ücretsiz deneme süresiyle gelen YouTube Premium, aylık 16,99 TL fiyat etiketine sahip. Buna ek olarak firma bir aile üyeliği de sunuyor. Hanenizde yaşayan en fazla 5 aile üyesi (13 yaş ve üzeri) için 1 aylık ücretsiz deneme süresiyle aylık 25,99 TL fiyat etiketiyle Premium’a geçiş yapılabiliyor. Bu servis YouTube içindeki reklamları kaldırması yanında arka planda çalıştırarak müzik dinlemenize imkan tanıyor ve “YouTube Originals” altındaki orijinal içerikleri de beraberinde getiriyor. Bu arada YoTube Music de Türkiye’de. Bu paket firma tarafından “Reklamsız, internetsiz ve kapalı ekranla müzik dinlemek için Music Premium” olarak lanse ediliyor. 3 aylık deneme süresiyle aylık 13.99 TL olan Spotify ve Apple Music rakibi servis, 1 aylık ücretsiz süresi verilen 20.99 TL‘lik bir aile paketine de sahip.

İlginizi Çekebilir

Bu da Spotify Lite uygulaması