reklamı kapat

POPÜLER

DJI Osmo Mobile 3
DJI Osmo Mobile 3

Çok kullanışlı tasarım detayıyla DJI Osmo Mobile 3 karşınızda

Hazırladığı drone ve kamera sabitleme aparatlarıyla öne çıkan DJI‘ın çok yakında gelecek yeni ürün sızdı. İşte karşınızda DJI Osmo Mobile 3.

Direkt olarak akıllı telefonlar için hazırlanan DJI Osmo Mobile 2, yakında yerini DJI Osmo Mobile 3 modeline bırakıyor. 2. versiyon ile genel olarak benzeyen ürün, bu sefer farkını “katlanabilir yapısıyla” koyuyor. Telefonu tutan bölümü alta doğru katlanan ürün, bu sayede çok ama çok daha taşınabilir hale geliyor. Detaylarına burada ulaşabileceğiniz Osmo Pocket sonrasında çok dikkat çekmemeye başlayan telefon gimbal’ı hakkında, elbette sızan başka bilgiler de var. Sevindirici şekilde eskiden 80 gram daha hafif olan ürün, telefonlar ile Bluetooth Low Energy 5.0 üzerinden haberleşiyor ve güncellenen motorlarıyla hiç olmadığı kadar oldukça stabil / dengeli videolar çekmenize imkan tanıyor. Cihazın şarjı USB-C portundan yapılabiliyor.

DJI Osmo Mobile 3
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Osmo Mobile 3, büyük ses getirebilir

DJI Osmo Pocket çok kullanışlı olmasına rağmen biliyorsunuz halen bazı eksikleriyle üzüyor. Bu açıdan direkt olarak akıllı telefon ile video çekmek ya da canlı yayın gerçekleştirmek isteyen özellikle YouTuber’lar için güzel duran Mobile 3, söylendiği kadarıyla telefonları dikey olarak tutabiliyor ve daha kalın / büyük cihazlara destek veriyor. Tüm kontrolü alt kısmındaki buton ve joystick üstünden sunan ürün, merak ediliyor. FCC’den sızan sayfadaki görseller, modelin çok yakında geleceğini gösteriyor.

İlgili Video