reklamı kapat

POPÜLER

DJI Osmo Mobile 3

DJI Osmo Mobile 3 için indirim fırsatı; işte cihazın yeni fiyatı

DJI OM 5 kısa bir süre önce Türkiye satışa sunulmuştu. Sunduğu özelliklerle dikkat çeken gimbal’ın Türkiye’deki fiyatı ise 1.699 TL idi. Bu fiyat yüksek bulan kullanıcılar DJI’ın eski gimbal modellerine de göz atabilir. DJI  Osmo Mobile 3 modelinin fiyatından indirim yapıldı.

Gimbal’ın satış fiyatı 834 TL’den 749 TL’ye geriledi. Combo paket için bu fiyat geçerliyken gimbal, Osmo Grip tripod’la geliyor. Kutu içeriğinden kaymayı engelleyen pedler, saklama kılıfı ve bileklik de çıkıyor. Katlanabilir tasarımıyla dikkat çeken model, kullanıcıların çok daha profesyonel videolar kaydetmesine imkan tanıyor. Akıllı telefonlarıyla süper stabil çekimler yapmak isteyenlere hitap eden ürün, 405 gram ağırlığında. Gimbal, ActiveTrack 3.0 ile telefon ekranı üzerinden seçilen kişiyi otomatik olarak takip edebiliyor.  Özellikle VLOG çekimlerinde kullanıcılara kolaylık sağlayan cihazda 2.450 mAh kapasiteli pil kullanılıyor. Pili 2.5 saatte şarj edilebilen Osmo Mobile 3, tam dolu pille 15 saate kadar çalışabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Osmo Mobile 3 ile video çekimleri daha da profesyonelleşiyor

Üç eksende sabitleme yapabilen cihaz, video çekimlerini profesyonelleştirmek isteyenlerin göz atması gereken bir model. Panorama modunda, tüm bir manzarayı otomatik 3×3 ve 180° panoramayla çekmek mümkün. Timelapse modu da gimbal’da sunulan bir diğer özellik olarak öne çıkıyor.
DJI

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de çok dikkat çeken yeni nesil konsol Xbox Series S