reklamı kapat

POPÜLER

DJI Osmo Mobile 3

DJI Osmo Mobile 3 için 600 TL’lik indirim

DJI Osmo Mobile 3 fiyatında dikkat çekici indirim yapıldı. Piyasadaki satış fiyatı 1.199 TL olan cihazın fiyatı 599 TL‘ye düştüAkıllı telefonlar için tasarlanan gimbal kullanıcıların daha stabil video kaydetmesine imkan tanıyor. Taşınabilir boyutuyla da dikkat çeken cihaz, 405 gram ağırlığında. Akıllı telefonlarla Bluetooth üstünden iletişim kurabilen Osmo Mobile 3, telefonlar farklı açılara çevirmeye yardımcı oluyor.

ActiveTrack 3.0 ile telefon ekranı üstünden seçtiğiniz kişiyi otomatik olarak takip edebilen Osmo Mobile 3, Osmo Pocket’ın sunduğu kaliteyi beğenmeyenlerin alabileceği en iyi seçenekler arasında yer alıyor. Tek elle rahatlıkla kontrol edilebilen ve vLog çekimleri için de kullanılabilen Osmo Mobile 3, yine bünyesindeki fiziksel buton ile zoom yapmayı kolaylaştırıyor. Bu sayede zoom sırasında dahi sarsıntı olmuyor. Yazılımsal olarak birçok özel çekim imkanı ile gelen gimbal, spor moduyla çok hızlı hareket edebiliyor. Modelde yer alan 2.450 mAh pil, 2.5 saatte doluyor ve 15 saate kadar çalışabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Osmo Mobile 3 özellikleriyle beğeni topluyor

Üç eksende görüntü sabitleme yapabilen model özellikle VLOG çekimler yapan kullanıcılar için biçilmiş kaftan. Bu arada hatırlatmakta yarar var. DJI, kısa bir süre önce Osmo Mobile 4 modelini tanıtmıştı. Bu model hakkındaki detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un yeni nesildeki ikinci oyun konsolu