reklamı kapat

POPÜLER

DJI Osmo Mobile 6

DJI Osmo Mobile 6 gimbal için yeni indirim fırsatı [Haziran 2024]

DJI Osmo Mobile 6 gimbal için yeni bir indirim fırsatı var. akıllı telefonlardaki kameraların video performansını bir üst noktaya taşıyan telefon 3 eksenli sabitleme özelliğine destek veriyor. Kullanıcılar bu cihazı kullanarak fotoğraflarda ve videolarda oluşabilecek sarsıntıyı engelleyebiliyor. Cihaz hızlı açılan manyetik telefon tutucusuyla geliyor.

Bu sayede telefonlara hızlı bir şekilde takılabilen cihaz iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu çalışıyor. DJI Mimo uygulamasına destek veren cihazın yeni yan tekerleği ile zum ve odaklama kolay bir şekilde yapılabiliyor. Odak uzunluğunu ayarlamak için tekerleği döndürmek mümkün. Kullanıcılar sinema kontrolü için manuel odaklamaya geçebiliyor. Kullanıcıların bunun için yan tekerleğe bir kez basmaları yeterli. ShotGuides özelliğine de destek veren gimbal kullanıcıların çekmiş oldukları videolara profesyonel dokunuşlar getiriyor. Cihazda bununla birlikte ActiveTrack 5.0 özelliği de bulunuyor. ActiveTrack 5.0, ön kameranın yana dönen veya dönen nesneleri izlemesine olanak tanıyor. 309 gram ağırlığındaki gimbal, piyasadaki çoğu akıllı telefon gimbal ile uyumlu olsa da katlanabilir telefonlar ne yazik ki uyumlu değil. DJI OM 6 modelinde bununla birlikte tripod bağlantısı da yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Osmo Mobile 6 gimbal’ın kampanyalı fiyatı ne kadar?

Kutu içeriğinden çıkan mini tripod masa basında çekim yapanlara veya uzun pozlama fotoğraf çekenlere göz kırpıyor. Resmi satış fiyatı 5.999 TL olan gimbal yapılan indirimle 5.188 TL‘ye satılıyor.

DJI

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın