reklamı kapat

POPÜLER

DJI Osmo Mobile 6

DJI Osmo Mobile 6 gimbal için 1.510 TL’lik fiyat avantajı [Eylül 2023]

DJI Osmo Mobile 6 gimbal’ın fiyatı geriledi. Bir önceki modelde olduğu gibi katlanabilir bir tasarıma sahip olan gimbal videolarda ve fotoğraflarda oluşabilecek sarsıntıyı azaltıyor.

3 eksenli sabitleme yapabilen DJI Osmo Mobile 6 hızlı açılan manyetik telefon tutucusuyla geliyor. Bu sayede telefonlara hızlı bir şekilde takılabilen cihaz iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu çalışıyor. DJI Mimo uygulamasına destek veren cihazın yeni yan tekerleği ile zum ve odaklama kolay bir şekilde yapılabiliyor. Odak uzunluğunu ayarlamak için tekerleği döndürmek mümkün. Kullanıcılar sinema kontrolü için manuel odaklamaya geçebiliyor. Kullanıcıların bunun için yan tekerleğe bir kez basmaları yeterli. ShotGuides özelliğine de destek veren gimbal kullanıcıların çekmiş oldukları videolara profesyonel dokunuşlar getiriyor. Cihazda bununla birlikte ActiveTrack 5.0 özelliği de bulunuyor. ActiveTrack 5.0, ön kameranın yana dönen veya dönen nesneleri izlemesine olanak tanıyor. 309 gram ağırlığındaki gimbal, piyasadaki çoğu akıllı telefon gimbal ile uyumlu olsa da katlanabilir telefonlar ne yazik ki uyumlu değil. DJI OM 6 modelinde bununla birlikte tripod bağlantısı da yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Osmo Mobile 6 modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Kutu içeriğinden çıkan mini tripod masa basında çekim yapanlara veya uzun pozlama fotoğraf çekenlere göz kırpıyor. Resmi satış fiyatı 6.499 TL olan gimbal yapılan indirimle 4.989 TL‘ye satılıyor.

DJI

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın