reklamı kapat

POPÜLER

Dyson Gen5detect

Kablosuz süpürge Dyson Gen5detect Türkiye’de satışa çıktı

Yeni nesil gelişmiş kablosuz süpürge modeli Dyson Gen5detect, bugün itibarıyla Türkiye’de de satışa sunuldu.

Direkt olarak buradan satın alınabilen Dyson Gen5detect için Türkiye’de tam 26.999 TL‘yi gözden çıkarmak gerekiyor. Peki bu model tam olarak neler sunuyor? Dyson Türkiye yeni kablosuz süpürge modelini şöyle özetliyor: “Dyson’ın şimdiye kadarki en güçlü ve akıllı yeni kablosuz süpürgesi, derinlemesine bir temizliğin bilimsel kanıtı için mikroskobik tozu tespit etme, temizleme ve hesaplama özelliklerine sahip. Bugüne kadar araştırma, laboratuvar, uzman ekip ve üretim kapasitesine 350 milyon sterlinden fazla yatırım yapan Dyson, 2004 yılından bu yana kendi motor teknolojisini geliştiriyor. Önceki modellere göre daha küçük, daha hızlı ve daha güçlü olan motor, 135.000 devir sayısında dönerek bir Formula 1 motorundan dokuz kat daha hızlı çalışıyor. Bu güç, Gen5detect kablosuz süpürgenin Dyson’ın tüm kablosuz makineleri arasında en güçlü emiş gücüne sahip olmasını ve evinizdeki en küçük partikülleri yakalayabilmesini sağlıyor. Dyson’ın en gelişmiş kablosuz süpürgesi Dyson Gen5detect, tüm makineyi kapsayan tamamen sızdırmaz HEPA filtreleme sistemine sahip. Dyson Gen5detect™ kablosuz süpürgenin filtresinden yalnızca kirli hava geçiyor ve dışarı temiz hava veriliyor. 145 kez katlanan 1,9m filtre malzemesi, 0,1 mikrona kadar potansiyel olarak zararlı partiküllerin yüzde 99,99’unu yakalıyor. Sahip olduğu 14 siklon da hava akışındaki tozu temizliyor, böylece emiş4 kaybı olmuyor ve her temizlikte optimum performans sağlıyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dyson Kurucusu ve Baş Mühendisi James Dyson konuya ilişkin açıklamasında, “Gen5detect, Dyson’ın yeni nesil temizlik teknolojisini tanımlıyor. Optik toz ışığı teknolojimiz, toz partikülü sayma ve boyutlandırma, öncü yeni motor ve tüm makine HEPA filtrasyonunun birleşimi, şimdiye kadarki en derin temizlik performansını elde etmenizi sağlıyor.” diyor.

Dyson Zemin Bakım Kategorisi Başkan Yardımcısı Charlie Park konuyla ilgili, “Kirli havanın makineden dışarı sızması gibi bir olasılık varsa, en iyi filtre de kullanılsa temiz hava sağlayamaz, bu nedenle mühendislerimiz tüm Dyson süpürgelerimizin tüm makine filtrasyonuna sahip olması için çok çalıştı. Gen5detect süpürgemizde, 0,1 mikron kadar küçük partiküllerinin bile makinede hapsolmasını sağlamak için HEPA filtreleme ile bir adım daha ileri gittik.” açıklamasını yapıyor.

Dyson Gen5detect Türkiye satışı yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli