reklamı kapat

POPÜLER

Dyson kablosuz süpürge hayat kurtarmaya geliyor [Video]

Dyson ev işlerinde tüketicilerin hayatını kurtaracak yeni icadını tanıttı. Aslında eski icadının yeni versiyonu desek daha doğru olur. Dyson’ın yeni kablosuz elektrikli süpürgesi, hem temizliği hem de kullanım ömrünü ikiye katlıyor.

İki yıl önce geliştirilen DC59 Motorhead modelinin yerini alan yeni V8 kablosuz süpürge, tek bir şarjla tam 40 dakika temizlik imkanı sunuyor. Her hafta sonu bayram temizliği kıvamında sabahtan akşama kadar evin altını üstüne getiren annelerimiz için hala yeterli olmayabilir ancak bir önceki modelin 20 dakikalık şarj ömrünün üstüne bu büyük bir gelişme. V8’de ayrıca süpürgenin ne kadar şarjının kaldığını gösteren bir gösterge de bulunuyor. DC59’daki “inatçı kirlerle” daha iyi baş eden “Max” modu V8’de de varlığını sürdürüyor. Son olarak “hijyenik kir boşaltıcı” da artık daha pratik bir hale getirilmiş.

Çoğu Dyson ürününde olduğu gibi V8 kablosuz süpürge de tüm güzelliklerine rağmen epey pahalı bir fiyatla geliyor. Kanada’da 700 dolardan satışa sunulan cihazın ilerleyen dönemlerde global olarak da satışa sunulması bekleniyor.