reklamı kapat

POPÜLER

Dyson V8

Dyson V8 süpürge için indirim fırsatı [Kasım 2023]

Dyson V8 süpürge için indirim fırsatı geldi. Sunduğu güçlü performansla öne çıkan süpürge Dyson’ın temizleme başlığı teknolojisiyle tüm yüzeylerdeki inatçı tozları, kirleri ve tüyleri temizliyor.

Dyson V8 gürültüyü azaltmak için, aerodinamik hava yolları ve açık hücreli köpük, hava akışını motorun etrafına yönlendiriyor. Oluklu huni ve tampon, sesi engelliyor. Akustik keçe ve kapalı hücreli köpük, titreşimleri emiyor. Dyson’ın tamamen yalıtımlı filtre sistemi tozu yakalar ve evcil hayvan kepeğinden daha küçük olan 0,3 mikron kadar küçük mikroskobik partiküllerinin yüzde 99,99’unu hapsediyor. Süpürgede metal süzgeç filtre yer alıyor. Paslanmaz çelik filtrede 400 mikrondan büyük her şeyi filtreleyen 15.557 kare delik bulunuyor. 15 siklon,  tozları hava akışından ayırmak için 47.000 g’ye kadar güç üretiyor. Bu sayede emiş gücünde azalma olmuyor. Boşaltma mekanizması tek bir hareketle tozu ve kiri boşaltmaya imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dyson V8 süpürgenin indirimli fiyatı ne kadar?

Dyson V8 kolayca saklama imkanı sunan duvara monte şarj ünitesi ile geliyor. Evinizdeki ulaşılması zor alanlar için kompakt bir tasarıma sahip. Cihaz hızlı bir şekilde el süpürgesine de dönüşebiliyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan süpürge yapılan indirimle şu anda 9.899 TL‘ye temin edilebiliyor.

Dyson

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın