reklamı kapat

POPÜLER

Volta VM4+

Yerli üretim Volta VM4+ üç tekerlekli elektrikli moped için yeni A101 fırsatı [Kasım 2023]

Volta VM4+ üç tekerlekli moped için yeni bir A101 kampanyası duyuruldu. Yerli üretim bir moped olarak karşımıza çıkan araç A101’in online sayfası üzerinden satın alınabiliyor.

60V 20Ah batarya kapasitesiyle gelen Volta VM4+ elektrikli moped, saatte 25 kilometre hıza ulaşabiliyor. 36 kilometrelik menzil sunan araçtaki bu değer  yol, hava şartlarına ve güç destek seviyesine göre değişiklik gösteriyor. Batarya dahil 109 kilogram ağırlığındaki aracın bataryası 7 ila 8 saat arasında şarj oluyor. Geniş, konforlu ve kol dayamaya sahip sürücü koltuğunu bünyesinde barındıran araç patlamaya karşı dayanıklı lastiklere sahip. Moped’de dijital gösterge de bulunuyor. Kullanıcılar bu ekran üzerinden moped hakkındaki bilgilere ulaşabiliyor. Kampanalı ön ve arka frenlerin kullanıldığı moped 10 kilogram yük taşıma (arka sepet) kapasitesi sunuyor. Dönüşü kolaylaştıran diferansiyel sisteminin de bulunduğu araçta kapaklı arka çanta da mevcut. Kullanıcılar koltuk altı bagaj alanına alışveriş poşetlerini yerleştirebiliyor. Devrilmeyi önleyen denge tekerleklerini bünyesinde barındıran moped şehir içi kullanıma hitap ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volta VM4+ elektrikli moped taksitle satın alınabiliyor mu?

2 yıl garanti süresine sahip olan elektrikli moped, A101’de satışa sunulmuş durumda. Moped’in A101’deki fiyatı ise 32.990 TL. Kullanıcılar elektrikli moped’i kredi kartlarıyla 9 taksitle de satın alabiliyor. Aracın taksitli fiyatı ise 35.299 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın