reklamı kapat

POPÜLER

Volta VM4+

Yerli üretim Volta VM4+ üç tekerlekli elektrikli moped için yeni A101 fırsatı [25 Nisan 2024]

Volta VM4+ üç tekerlekli moped yeniden A101’de satışa çıkıyor. Önümüzdeki hafta A101’de piyasaya sunulacak yerli üretim moped piyasada satın alabileceğiniz uygun fiyatlı araçlardan biri.

A101’in online sayfası üzerinden satın alınabilen Volta VM4+ modelinde 60V 20Ah’lık batarya kullanılıyor. Bu batarya aracın 36 kilometrelik menzil katetmesine yardımcı oluyor. Belirtilen bu menzil değeri kullanım ve yol koşullarına göre değişiklik gösteriyor. Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen araç batarya dahil 109 kilogram ağırlığında. Aracın bataryası 7 ila 8 saat arasında şarj oluyor. Geniş, konforlu ve kol dayamaya sahip sürücü koltuğunu bünyesinde barındıran araç patlamaya karşı dayanıklı lastiklere sahip. Moped’de dijital gösterge de bulunuyor. Kullanıcılar bu ekran üzerinden moped hakkındaki bilgilere ulaşabiliyor. Kampanalı ön ve arka frenlerin kullanıldığı moped 10 kilogram yük taşıma (arka sepet) kapasitesi sunuyor. Dönüşü kolaylaştıran diferansiyel sisteminin de bulunduğu araçta kapaklı arka çanta da mevcut. Kullanıcılar koltuk altı bagaj alanına alışveriş poşetlerini yerleştirebiliyor. Devrilmeyi önleyen denge tekerleklerini bünyesinde barındıran moped şehir içi kullanıma hitap ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volta VM4+ elektrikli moped iki kişilik oturma kapasitesi sunuyor

2 yıl garanti süresine sahip olan elektrikli moped, A101’de satışa sunulmuş durumda. Moped’in A101’deki fiyatı ise 41.990 TL. Kullanıcılar elektrikli moped’i kredi kartlarıyla 9 taksitle de satın alabiliyor. Aracın taksitli fiyatı ise 47.029 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın