reklamı kapat

POPÜLER

Dyson V15 Detect
Dyson V15 Detect

Dyson V12 Detect

Dyson V12 Detect

Dyson V12 Detect

Dyson V12 Detect

Lazer teknolojisiyle fark yaratan Dyson V15 Detect ve V12 Detect’in Türkiye fiyatları belli oldu

Geçtiğimiz mart ayında tanıtılan Dyson V15 Detect ve V12 Detect Türkiye’de satışa sunuldu.

Dyson’ın şimdiye kadarki en güçlü ve akıllı yeni kablosuz süpürgeleri, derinlemesine bir temizliğin bilimsel kanıtı için mikroskobik tozu tespit etme, temizleme ve hesaplama özelliklerine sahip. Dünyanın dört bir yanındaki 370 Dyson mühendisinden oluşan bir ekip tarafından geliştirilen en yeni kablosuz süpürgeler, en güçlü derinlemesine temizlik için 240 watt’a kadar emiş ve 5 aşamalı filtreleme üreten bir Dyson Hyperdymium motor kullanıyor. Kablosuz süpürgeler, 0,3 mikrona kadar toz parçacıklarının yüzde 99,99’unu yakalıyor.

Slim Fluffy temizleme başlığına entegre edilmiş tam açılı yeşil lazer, gözle görülmeyen toz parçacıklarını ortaya çıkarıyor. Akustik toz algılama, derinlemesine temizlik yapıldığı anlamına geliyor. LCD ekran parçacıkların büyüklüğünü ve sayısını gösteriyor. Yüksek torklu başlığıyla ”Auto” modda farklı zemin türleri ve toz miktarlarında emiş gücünü otomatik olarak artıran piezo sensör, mikroskobik toz parçacıklarını sayıyor ve ölçüyor. Yeni Anti-tangle mini motorhead saçları hızlı bir şekilde temizliyor. Küçük alanlar için kullanım kolaylığı sunan motorlu başlık, dolanmayı önleyen konik fırça çubuğuyla saçı spiral şeklinde alıp hazneye atıyor.

Dyson konu hakkında açıklamada bulundu

Baş Mühendis ve Kurucu James Dyson, konuyla ilgili olarak “Mühendisler olarak bizim işimiz günlük sorunları çözmek. Geçirdiğimiz bir buçuk yıllık süreçte, iç mekanlarda daha fazla zaman geçirmek yeni sorunlar yarattı. Hepimizin daha sık temizlik yapmasına ve ev tozunu yok etmeye çalışmasına rağmen evlerimizin gerçekten temiz olduğu konusunda gönlümüz rahat değil”diyor.

Yeni ürünler hakkında bilgi veren James Dyson, “En yeni kablosuz  süpürgelerimiz, gizli tozu ortaya çıkarmak için uyarlanmış lazer teknolojisinesahip. Yerden 7,3 mm yükseklikte, tam olarak 1,5 derecelik bir açıyla temizleyici başlığa konumlandırılmış diyot bir lazerle toz ve sert zemin arasında en iyi kontrastı oluşturuyor.

Sadece algılamanın yeterli olmadığını düşündüğümüzden, titreşimleri elektrik sinyallerine dönüştüren ve süpürgenin arkasında bulunan LCD ekranda çekilen parçacıkların boyutunu ve sayısını görüntüleyen akustik bir piezo sensör kullanarak parçacıkları saniyede 15.000 kez temizleyip, titizlikle boyutlandırıyor ve sayıyoruz. Böylelikle Dyson V15 Detect ve V12 Detect Slim, hem güçlü hem de akıllı olup, daha sağlıklı, daha temiz bir evin bilimsel kanıtı olan nihai güvenceyi sağlıyor” şeklinde belirtiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dyson Detect V15 ve V12 Detect Slim’in Türkiye fiyatı ne kadar?

Dyson Detect V15 ve Dyson V12 Detect Slim, bugün itibarıyla Türkiye’de satışa sunulmuş durumda. Dyson Detect V15 Absolute kablosuz süpürgenin fiyatı 6.999 TL, V12 Detect Slim Absolute’un fiyatı ise 5.999 TL.

İlginizi Çekebilir

Renk değiştirebilen telefon prototipi