reklamı kapat

POPÜLER

Razer

Bunu da gördük; Razer, mobil oyunculara özel parmak kılıfı tanıttı

Oyuncu donanımı pazarının en önemli isimlerinden Razer, bu sefer isimsel olarak tanımlamakta zorlandığımız bir ürün tanıttı.

Razer, ürün gamında oyunculara yönelik olarak çok ilginç ürünler barındırıyor. Firma başka alanlarda da yer alıyor. Örneğin şirketin bir akıllı maskesi dahi bulunuyor.

Şimdi ise karşımıza mobil oyuncular hedeflenerek hazırlanan parmak kılıfları çıktı. Tam olarak “Razer Gaming Finger Sleeve” ismine sahip olan bu ürün, kişilerin akıllı telefonlarıyla daha kolay oyun oynamasına imkan tanıyor.

Elbette dokunmatik ekranlara uyumlu olan ve özellikle baş parmaklara takılması için hazırlanan ürün, söylendiği kadarıyla terleme yapmıyor ve kişilerin performansını artırıyor. Çünkü kişilerin telefon ekranını daha hassas yönetmesine imkan tanıyan ürün, istenirse işaret parmaklarıyla da kullanılabiliyor.

Özellikle mobilde FPS oyunu oynamayı seven ve parmakları terleyince ekrandaki kontrolü kaybeden kişiler için uygun duran ürün, 10 dolarlık bir yurt dışı fiyatına sahip. Bu ürün elbette tablet kullanımı da uygun.

İleride Türkiye’de de satılacağını düşündüğümüz parmak kılıfını isteseniz hemen buradan elde edebilirsiniz. Firmanın mobil oyuncular için özel akıllı telefon kılıfları sattığını da hatırlatalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer dün akşam da Wolverine V2 Chroma kontrolcüyü tanıttı

Razer Wolverine V2 Chroma, firmanın şimdiye kadarki en gelişmiş kontrolcüsü olarak lanse edildi. Kısaca hatırlamak adına kablolu yapıda hazırlanan ve Xbox kontrolcüsü ile benzer bir yapısı olan model, PC‘nin yanı sıra Xbox Series X|S ve Xbox One konsollarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Ergonomik olarak Xbox’ın orijinal kontrolcüsü kadar iyi olduğu söylenen Wolverine V2 Chroma, firma tarafından “profesyonel” olarak lanse ediliyor ve yurt dışında 150 dolardan satışa çıkıyor.

Wolverine V2 Chroma, 3 milyon basmaya dayanıklı mekanik temelli butonlarıyla geri bildirim yüksek seviyede tutuyor, daha hızlı basma sağlıyor ve arka kısmında toplam altı adet ekstra buton taşıyor.

Razer Wolverine V2 Chroma arkasında yer alan bu butonlar istenildiği gibi özelleştirilebiliyor. Bunun için kullanışlı bir arayüzle gelen kontrolcü, çok yönlü tuşlarda da özelleştirme sunuyor. Oyuna göre farklı kafa tipleri tercih edilebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın