reklamı kapat

POPÜLER

Razer Seiren BT

Razer Seiren BT

Razer Audio Mixer

Razer Audio Mixer

Razer Key Light Chroma

Razer Key Light Chroma

Razer, yayıncılara odaklanan kullanışlı yeni ürünlerini tanıttı

Oyuncu donanımı pazarının en büyüklerinden Razer, bugün yayıncıları odak noktasına aldığı yeni ürünlerini tanıttı.

Oyunculuk ile yayıncılık artık bir arada ve Razer bunun uzun zamandır farkında. Bu yüzden ürün gamını bu alanda ciddi şekilde büyüten firma, bugün üç yeni ürünün tanıtımını yaptı. Firmadan ilk olarak Razer Seiren BT isimli bir mikrofon geldi. Bu model yakaya takılması için hazırlanan kablosuz bir mikrofon modeli ve özellikle akıllı telefon üzerinden yapılacak yayınlara odaklanıyor. Nispeten ufak bir boyutu bulunan ürün için Razer Mobil ve Konsol Bölümü Başkanı Richard Hashim, “Şimdiye kadar, IRL yayıncılarının izleyicilerine net ses sağlamak için kablolu bir mikrofon kullanmaları gerekiyordu, bu da özellikle gürültülü dış ortamlarda ne kadar hareket edebileceklerini veya cep telefonlarından görünümü değiştirebileceklerini sınırlıyordu” dedi ve ekledi “Artık, Seiren BT ile IRL yayıncıları, kablolarla uğraşmak zorunda kalmadan, takipçilerine eşit, dengeli ses seviyeleri ile zengin, ilgi çekici bir deneyim sunmak için cep telefonlarını çekimi yapmak istedikleri yer neresi ise orada tutabilecekleri tam bir hareket özgürlüğüne sahipler.”

Firmadan bugün ayrıca Razer Audio Mixer isimli bir ses kontrol ürünü de geldi. Birden fazla ses kaynağını bünyesinde toplayan ürün, yayıncıların hassas ses dengesi kurması için dört farklı kanal ses ayarına sahip ve üstünde altı farklı fiziksel buton taşıyor. Bu butonlar arasında bağlı cihazlarının ayrı ayrı sesini kapatma seçenekleri yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firmanın bugün tanıttığı son ürün ise Razer Key Light Chroma ışık modeli oldu. Farklı ışık sıcaklıklarına destek veren bu 16,8 milyon renk destekli ışık, farklı renklerde çalışarak yayıncıların yayın kurulumlarını renklendirmesine ya da istedikleri gibi aydınlatmasına imkân tanıyor. İleride Türkiye’de de satılması olası olan ürünlerin satış fiyatları ve çıkış tarihleri ise tam olarak şöyle:

Seiren BT: 99.99$/ 109,99€ 
Razer.com ve Yetkili Satıcılar –10 Mart 2022

Key Light Chroma: $299.99 USD / 299,99€
Razer.com ve Yetkili Satıcılar – 10 Mart 2022

Audio Mixer: 249.99$ / 259,99€ 
Razer.com ve Yetkili Satıcılar – 10 Mart 2022

Yeni Razer ürünleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın