reklamı kapat

POPÜLER

Yayıncı mikrofonu Razer Seiren Emote

Razer’dan çok ilginç bir özelliğe sahip yayıncı mikrofonu: Seiren Emote [Video]

Oyuncu ekipmanı denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan Razer, kısa süre önce ilginç bir özelliğe sahip yayıncı mikrofonu Seiren Emote‘u duyurdu.

Son dönemde yayıncılara özel olarak hazırlanmış en garip ve ilginç ürün kesinlike yayıncı mikrofonu Razer Seiren Emote oldu. Firmanın hazırladığı bu USB üstünden bağlantı kuran mikrofon, üstünde 8 bit LED bir ekran barındırıyor. Bu ekran kişilerin yayındaki tepkilerine göre farklı “emote” gösterimi yapabiliyor. XSplit Broadcaster, OBS ile Streamlabs destekleri bulunan ve bunlarla senkronize olabilen mikrofon, bünyesinde birçok hazır emote taşıyor. Kişilerin kendi emote’larını oluşturmasına da imkan tanıyan bir yazılımla gelen mikrofon, başka birçok konuda da istenildiği gibi özelleştirilebiliyor. Örneğin modelin yayında bağış gelirse buna özel bir şekil göstermesi ayarlanabilir. Yayıncı ile izleyici arasındaki etkileşimi ve görselliği artırmaya odaklanan Razer Seiren Emote, elbette temel görevini de iyi şekilde yapıyor ve yüksek bir ses kalitesi sunuyor. Bir esnek uzatma aparatı ile gelen mikrofon, istenmeyen darbeleri yayına aktarmıyor ve “tak çalıştır şekilde görev” yapabiliyor.

Yayıncı mikrofonu Razer Seiren Emote
Yayıncı mikrofonu Razer Seiren Emote
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yayıncı mikrofonu Razer Seiren Emote, 1 Nisan şakası sanıldı

Evet birçok kullanıcı bu tarz yorumlarda bulundu. Açıklandığı kadarıyla 180 dolarlık satış fiyatıyla yıl bitmeden raflardakini yerini alacak model, görebileceğiniz üzere çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor ve çok satacak gibi de görünmüyor. Çoğu sağlam yayıncının bile bu modeli tercih edeceğini düşünmüyoruz.