reklamı kapat

POPÜLER

Razer

Razer, yayıncılar için yeni Seiren mikrofonlarını duyurdu

Razer, bugün ürün gamına ses odaklı birer seçenek daha ekledi. Bu sefer yayıncılar için yeni mikrofonlar duyuruldu. İşte detaylar;

Razer bugün ödüllü yayıncı mikrofon ailesine Seiren V2 Pro ve Seiren V2 X modellerini dahil etti. Firmaya göre Seiren V2 ailesi, doğal sesler yakalamak için dinamik ve yoğunlaştırıcı mikrofonlar seçenekleri ile üstün özellikler sunarak, herhangi bir yayıncının demirbaşı olmak için üretilmişler.

Razer, Seiren V2 Pro ve Seiren V2 X için “gerek donanımını yükseltmek isteyen, gerekse de yeni kanal açan her türden yayıncı için sınıfının en iyisi olarak aktarılan ses kalitesini sunuyorlar” açıklamasını yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer Seiren V2 Pro ve Seiren V2 X için verilen spesifik detaylar şöyle:

“Seiren V2 Pro; yayıncıların radyo-DJ ton kalitesiyle seslerinde derinlik ve tokluk katmalarına olanak tanıyan sınıfının en iyisi zengin, güçlü vokaller sunar. Yüksek geçiş filtreleri ve analog gain sınırlayıcıları, mikrofonun yalnızca sizin istediğiniz sesleri yakalamasını sağlayarak, çarpma seslerini ve arka plan seslerini doğal olarak filtreler. Seiren V2 Pro, ses kalitesini ve şovmenliğini geliştirmek isteyen tüm yayıncılar veya dijital şovmenler için olmazsa olmaz bir üründür.”

“Seiren V2 X, Razer’ın ikonik kondansatör mikrofonu Seiren X’in ödüllü formülünü geliştirdi. Seiren V2 X’in sunduğu canlı ve net vokaller, büyümeye çalışan her yayıncının cephaneliği için mükemmel bir silahtır. Supercardioid pikap desenlerine sahip Seiren V2 X, yayıncının sesini arka plan gürültüsünden kolayca izole ederek yalnızca izleyicinin duymak istediklerini iletebilir. “

Hem Seiren V2 Pro hem de Seiren V2 X, Razer Synapse yazılımına doğrudan entegrasyon yoluyla neredeyse sınırsız gelişmiş özelleştirme ve kontrol seçeneğine sahipler. Bu öodeller için açıklanan yurt dışı fiyatları V2 Pro için 150 dolar, V2 X içinse 100 dolar seviyesinde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli yapan özel kit