reklamı kapat

POPÜLER

Fiido Beast elektrikli scooter

Oturarak da kullanılabilen araziye uygun elektrikli scooter

Elektrikli scooter modelleri hızlı şekilde artıyor. Tüketicilerin ulaşım alışkanlıklarını değiştiren ürünler arasına bir yenisi daha eklendi.

Bugün karşımıza çıkan yeni elektrikli scooter modeli, başlıkta da belirttiğimiz gibi istenirse standart olarak ayakta, istenirse de oturarak kullanılabiliyor. Bunun için arkasına ufak bir sele konulan ürün, oturma pozisyonunu daha çok yüksek hızlı asfalt üstü sürüşler için sunuyor. Çünkü 50 km/s gibi azımsanmayacak bir hıza çıkabilen Fiido Beast, taşıdığı elektrik motoruyla 1.300W kadar güç getiriyor ve 1.5 kWh kapasitesindeki piliyle şartlara bağlı olarak 70 km gibi oldukça iyi bir menzil sunuyor. Yerleşik süspansiyon sistemi, kalın dişli lastikleri ve yerden yüksek olmasıyla arazi / bozuk yol kullanım performansı fazlasıyla yüksek olan ürün, değiştirilebilir pil sistemini benimsiyor. Bu sayede hızlı pil değişimi ile arazi eğlencesi ya da yolculuk tam olarak bitmeden yarıda kalmıyor.

Gidon kısmı araç arkasında kolay taşıma için katlanabilir şekilde tasarlanan Fiido Beastgenel kullanım amacı odağında herkese hitap etmiyor ancak sahibi olan herkese oldukça keyifli zamanlar yaşatacak izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Araziye uygun elektrikli scooter modelinin satışı önümüzdeki günlerde başlatılacak bir Indiegogo projesi üzerinden yapılacak. Şimdilik ucuz olması pek olası olmayan scooter modelinin tanıtım videosunu sayfanın üstünde görebilir, modeli hareket halinde de izleyebilirsiniz.

Bu elektrikli scooter yanında bu da ilginizi çekebilir: Kendi dengesini kurabilen elektrikli motosiklet