reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli scooter

Tam 96 km/s hıza çıkabilen güçlü elektrikli scooter: Wolf Warrior

Pazarda şu an birçok elektrikli scooter bulunuyor. Bunların arasından sıyrılan Wolf Warrior, gerçekten çok ama çok güçlü.

Wolf Warrior elektrikli scooter modelinin arkasında Voro Motors arasında yer alıyor. Firmanın kendi geliştirdiği iki adet 1.500W VM motor üzerine kurulan ürün, bu sayede toplam 3.000W güç sunuyor ve burada ihtiyaç halinde maksimum 6.000W seviyesine çıkış yapılabiliyor. Bu gerçekten inanılmaz görünen güç sayesinde Wolf Warrior maksimum 96 km/s hıza çıkabiliyor. Bu hız bir scooter için çok yüksek ve fazlasıyla da tehlikeli görünüyor. 80 km/s hıza 4,8 saniyede çıkabildiği aktarılan alüminyum gövdeli scooter, tahmin edebileceğiniz üzere ufak bir pil taşımıyor. Modelin merkezinde 72V 28Ah 2.000 Wh pil paketi yer alıyor ve bu pil tek şarjla 80 km menzil getiriyor. Bünyesinde her türlü arazi koşuluna uygun lastikler (Asfalt lastik opsiyonu da var) yer alan model, hidrolik süspansiyon sistemine sahip ve ön ile arkada hidrolik disk frenler taşıyor. Modelin üzerinde birçok LED aydınlatma olduğunu da belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli scooter Wolf Warrior herkese hitap etmiyor

Katlanabilir yapıda olduğu için taşımanın nispeten kolay olduğu model, şu an firmanın resmi sitesinde 2.999 dolar fiyata satılıyor. Sınıfındaki bir çok rakibinden daha pahalı olan ancak çok daha güçlü olan model, açık olarak herkese hitap etmiyor ve çok fazla kişiye de ulaşabilecek gibi görünmüyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da yakın zaman önce dikkat çekenlerden