reklamı kapat

POPÜLER

iPad mini 6

Yeni nesil iPad mini, iPad mini 6 için iki kilit detay gündemde

Yeni nesil iPad mini, olası adıyla iPad mini 6 için iki kilit detay gündemde yer alıyor. Model hemen değil ancak yakında geliyor.

Uzun zamandır beklenen yeni nesil ufak iPad modeli iPad mini 6, dün 8,6 inç ekrana sahip olacak, iPad Pro tarzı tasarımla gelecek, gücünü A14 işlemciden alacak ve USB-C portu kullanacak bilgisiyle gündeme gelmişti.

Bugün ise daha sağlam bir kaynak modelin 8,38 inç ekran üzerine kurulduğunu aktardı. Modelin satışa çıkacağı tarih ise ekim ayı olarak gösterildi.

Bildiğimiz kadarıyla Apple Pencil 2 desteğine sahip olacak merak edilen tablet, dört farklı renkte elde edilebilecek ve Smart Connector bağlantısını da taşıyacak. Güç tuşuna entegre Touch ID taşıyacak modelin 399 dolardan başlayıp 679 dolara kadar çıkacağı aktarılıyor. 

iPad mini’nin uzun zamandır kendisine has bir kitlesi bulunuyor. Bu kitle yeni modeli çok ama çok merak ediliyor. iPad mini’nin en çok sevilen yanı tek elle kontrol edilen bir tablet olması.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni nesil iPad mini yani iPad mini 6 bu akşam gelmeyecek gibi duruyor

Peki bu akşam tam olarak ne gelecek? Daha önceki paylaşımımıza burada da yer verelim:

Bu akşam gelmesi “beklenen” ürünler: iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, Apple Watch Series 7 ve AirPods 3 ya da diğer adıyla üçüncü jenerasyon AirPods.

Bu akşam gelmesi “beklenmeyen” ürünler: M1X işlemcili 14 inç MacBook Pro, M1X işlemcili 16 inç MacBook Pro, M1X işlemcili Mac mini, 32 inç iMac, iPad mini 6, yeni nesil iPad ve AirPods Pro 2.

Apple, söylentilere göre kasım ayında da bir etkinlik yapacak. Kasım ayında tanıtılması beklenen ürünler ise tam olarak şunlar: M1X işlemcili 14 inç MacBook Pro, M1X işlemcili 16 inç MacBook Pro, M1X işlemcili Mac mini, iPad mini 6 ve yeni nesil iPad.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın