reklamı kapat

POPÜLER

iPad mini

Tasarımıyla ilgili detaylar sızan yeni iPad mini’nin çıkış tarihi ortaya çıktı

Dün sizlere mini-LED ekranlı iPad Pro hakkındaki detayları sizlere aktarmıştık. iPad Pro modelinin ardından yeni iPad mini modeliyle ilgili de detaylar ortaya çıktı.

Mac Otokara‘nın aktardığı bilgiye göre Apple, iPad mini modelinin ekran boyutu büyüyecek. 2019 yılında satışa sunulan 5. nesil iPad mini’de 7,9 inç ekran tercih eden Apple’ın 6.nesil iPad mini’de 8,4 inç ekran kullanacak. Daha ince ekran çerçevelerine sahip olacağı idda edilen tabletin tasarımının iPad Air 3’e benzeyeceği dile getiriliyor. Touch ID parmak izi sensörüne sahip olan tablette Lightning bağlantı noktasının kullanılacağı söyleniyor. Mac Otakara yeni modelin mart ayında tanıtılacağını iddia ediyor. Büyük bir ihtimalle tabletin mart ayında

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPad mini haricinde mini-LED ekranlı iPad modeli için de geri sayım başladı

İnternet sayfası bununla birlikte yeni ekran teknolojisine sahip ilk iPad modelinin de yolda olduğunu söylüyor. Yeni ekran teknolojisinin ilk olarak 12,9 inçlik iPad Pro modelinde kullanılacağını belirtiyor. Daha ufak boyutlu Pro modelinde ise bu ekran teknolojisinin kullanılmayacağı söyleniyor. MacOtakara daha önceden bu yıl piyasaya sürülecek iPad Pro modellerinin tasarım açısından geçtiğimiz yılki modellerle aynı olacağını belirtmişti. Yeni Pro ve mini modelleriyle ilgili yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın 16 inç MacBook Pro modeli