reklamı kapat

POPÜLER

Dyson V15 Detect

İstanbul Üniversitesi’nden Dyson’a yılın teknoloji devi ödülü

Elektrikli süpürgeleriyle ve pervanesiz fanlarıyla pazarda iyi bir yere sahip olan Dyson, yılın teknoloji devi ödülüne layık görüldü.

Dyson, İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen ve 45 bin kişilik anket sonucunda açıklanan “Mavi Elma Ödül Töreni“nde ödül kazandı. Yaklaşık 26 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Dyson, Türkiye’deki ofisini 2018 yılında kurmuştu.

2020 yılında ilk servis merkezini Ataşehir’de açan Dyson, daha sonrasında İstanbul’da iki ve İzmir’de bir tane olmak üzere toplam üç Dyson Demo Store’u açtı. Yeni Dyson Türkiye ofisini de açan şirket, kısa bir süre önce V15 Detect ve V12 Detect süpürgelerini Türkiye’de satışa sundu. Dyson’ın şimdiye kadarki en güçlü ve akıllı yeni kablosuz süpürgeleri, mikroskobik tozu tespit etme, temizleme ve hesaplama özelliklerine sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dyson V15 Detect lazer teknolojisiyle fark yaratıyor

Yeni kablosuz süpürgeler, en güçlü derinlemesine temizlik için 240 watt’a kadar emiş ve 5 aşamalı filtreleme üreten bir Hyperdymium motor kullanıyor. Kablosuz süpürgeler, 0,3 mikrona kadar toz parçacıklarının yüzde 99,99’unu yakalıyor. Slim Fluffy temizleme başlığına entegre edilmiş tam açılı yeşil lazer, gözle görülmeyen toz parçacıklarını ortaya çıkarıyor.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept