reklamı kapat

POPÜLER

Bowers & Wilkins Pi7 S2

Bowers & Wilkins Pi7 S2 kablosuz kulaklık için yeni fiyat avantajı [Haziran 2024]

Bowers & Wilkins Pi7 S2 kablosuz kulaklığın fiyatı geriledi. Piyasada satın alabileceğiniz en başarılı kablosuz kulaklıkların başında gelen model sunduğu yüksek ses kalitesiyle öne çıkıyor.

Üç farklı renk seçeneğine sahip olan Bowers & Wilkins Pi7 S2 modelinde Qualcomm aptX Adaptive özelliği bulunuyor. Bu özellik müziğin kesilmesini veya gecikmesini engelliyor. 9.2 mm’lik dinanmik sürücülerin tercih edildiği kulaklık detaylı ve temiz bir ses performansı vadediyor. Bluetooth 5.0 bağlantısına sahip olan kulaklık mobil cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurabiliyor. Kulaklıkta aktif gürültü engelleme özelliği de bulunuyor. Bu sayede arka plandaki gürültüleri de engelleyebilen kulaklık tam dolu pille 5 saate varan pil ömrü sunuyor. ANC özelliği kapalıyken bu pil süresine ulaşılabiliyor. Şarj kutusuyla birlikte kulaklığın pil ömrü 21 saate kadar çıkabiliyor. Kablosuz şarj özelliğinin de bulunduğu kulaklık uyumlu kaynaklardan gelen 24 bit yüksek çözünürlüklü sesi de destekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bowers & Wilkins Pi7 S2 kablosuz kulaklığın kampanyalı fiyatı ne kadar?

Her bir kulaklık parçasında üç adet mikrofonun bulunduğu cihaz yüksek ses kalitesine önem veren kullanıcıları hedef alıyor. Ses performansıyla iddialı olan bu kulaklığın fiyatı 15.999 TL‘den 13.598 TL‘ye gerilemiş durumda.
bowers wilkins

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın