reklamı kapat

POPÜLER

Amazfit GTS 2 Mini akıllı saat

Amazfit GTS 2 Mini akıllı saat için resmi tarih verildi

Huami tarafından hazırlanan Amazfit GTR 2 ve GTS 2 akıllı saat modellerinin kardeşi Amazfit GTS 2 Mini için tarih verildi.

Amazfit GTS 2 Mini akıllı saat en son bir tasarım sızıntısı ile gündeme gelmişti. Çok uygun fiyatlı olacağı aktarılan saat, kalın çerçeveler üzerine kuruluyor ve kare yapıyı benimsiyordu. Buna karşın çok temel özellikler için tercih edilebilecek bir model oluşturan GTS 2 Mini, hatırlamak adına yan tarafında tek bir fiziksel buton taşıyordu. Sürekli nabız ölçümü yapabilen ve ilerleyen dönemde Türkiye’de de resmi olarak satılması beklenen saat, Huami tarafından yapılan resmi açıklamaya göre 1 Aralık tarihinde lanse ediliyor. Yılın bitirmeden bir akıllı saat daha tanıtacak firma, model için posterler üzerinden heyecan yaratmaya da başlamış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazfit GTS 2 Mini öncesi Amazfit GTS 2 akıllı saat neler sunuyordu?

Türkiye’de de ileride satılacağını düşündüğümüz Amazfit GTS 2 ise Apple Watch’lar gibi kare yapıyı benimsiyor. Yan tarafında tek bir döndürülebilir buton yer alan ürün, 1,65 inç 450 nit AMOLED ekran kullanıyor ve GTR 2 gibi her kalemde aktivite takibi yapabiliyor. GPS’i bulunan saat, 4 GB dahili depolamaya sahip ve normal kullanımda sekiz gün gibi iyi sayılacak bir pil ömrü getiriyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Tam süspansiyon sistemine sahip elektrikli scooter