reklamı kapat

POPÜLER

Amazfit GTS 2 Mini akıllı saat

Amazfit GTS 2 Mini akıllı saat ortaya çıktı; işte detaylar

Huami tarafından hazırlanan Amazfit GTR 2 ve Amazfit GTS 2 akıllı saat modelleri sonrasında Amazfit GTS 2 Mini de yolda.

Amazfit GTS 2 Mini akıllı saat modeli ortaya çıktığı kadarıyla aşağıdaki tasarımla yolda bulunuyor. Çok uygun fiyatlı olacağı her halinden belli olan saat, görebileceğiniz üzere kalın çerçeveler üzerine kuruluyor. Buna karşın çok temel özellikler için tercih edilebilecek bir model oluşturan GTS 2 Mini , yan tarafında tek bir fiziksel buton taşıyor. Çok yakında resmi olarak lanse edilmesi beklenen akıllı saat, aktarıldığı kadarıyla sürekli nabız ölçümü yapabiliyor. Bu modelin ilerleyen dönemde Türkiye’de de resmi olarak satılması bekleniyor.

Amazfit GTS 2 Mini modelinden daha çok ses getiren Amazfit GTR 2 ve Amazfit GTS 2 akıllı saat modelleri için teme detaylar şöyle detaylar

Amazfit GTR’ın yerini alan Amazfit GTR 2 ve kardeşi Amazfit GTS 2 modellerinin Avrupa fiyatları ortak olarak 179 euro seviyesinde yer alıyor. Türkiye’de de ileride satılacağını düşündüğümüz saatlerden GTR 2, hatırlamak adına yuvarlak tasarımlı. 1,39 inç 450 nit AMOLED ekrana sahip model, hemen her kalemde aktivite takibi yapabiliyor ve GPS + GLONASS ile NFC desteklerini taşıyor. Su geçirmeyen akıllı saat, telefon bildirimlerini üzerine alabiliyor ve kandaki oksijen değeri ölçümü yanında uyku takibi de yapabiliyor. 4 GB dahili depolama alanı olan model, tam 38 günlük bir pil ömrü sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazfit GTS 2 ise Apple Watch’lar gibi kare yapıyı benimsiyor. Yan tarafında tek bir döndürülebilir buton yer alan ürün, 1,65 inç 450 nit AMOLED ekran kullanıyor ve GTR 2 gibi her kalemde aktivite takibi yapabiliyor. GPS’i bulunan saat, 4 GB dahili depolamaya sahip ve normal kullanımda sekiz gün gibi iyi sayılacak bir pil ömrü getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Tam süspansiyon sistemine sahip elektrikli scooter