reklamı kapat

POPÜLER

DJI Osmo Mobile 3

Katlanabilen telefon gimbal’ı DJI Osmo Mobile 3 tanıtıldı; işte özellikleri ve fiyatı [Video]

Hazırladığı drone ve kamera sabitleme aparatlarıyla öne çıkan DJI beklenen ürününü tanıttı. İşte karşınızda telefonlara özel gimbal DJI Osmo Mobile 3.

Direkt olarak akıllı telefonlar için hazırlanan DJI Osmo Mobile 2‘nin yerini alan DJI Osmo Mobile 3, görebileceğiniz gibi farkını “katlanabilir yapısıyla” koyuyor. Telefonu tutan bölümü alta doğru katlanan ürün, bu sayede çok ama çok daha taşınabilir hale geliyor. Akıllı telefonuyla süper stabil çekimler yapmak isteyenlere hitap eden ürün, 405 gram ağırlığında. Akıllı telefonlarla Bluetooth üstünden haberleşen ve özel bir uygulaması bulunan Mobile 3, bünyesindeki kontrolcü ile telefonu farklı açılara çevirmenize imkan tanıyor. ActiveTrack 3.0 ile telefon ekranı üstünden seçtiğiniz kişiyi otomatik olarak takip edebilen gimbal, Osmo Pocket’in sunduğu kaliteyi beğenmeyenlerin alabileceği en iyi seçenekler arasında yer alıyor. Tek elle rahatlıkla kontrol edilebilen ve vLog çekimleri için de kullanılabilen Osmo Mobile 3, yine bünyesindeki fiziksel buton ile zoom yapmayı kolaylaştırıyor. Bu sayede zoom sırasında dahi sarsıntı olmuyor. Yazılımsal olarak birçok özel çekim imkanı ile gelen gimbal, spor moduyla çok hızlı hareket edebiliyor. Modelde yer alan 2.450 mAh pil, 2.5 saatte doluyor ve tam 15 saat kadar görev yapabiliyor.

DJI Osmo Mobile 3
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Osmo Mobile 3 kaça satılacak?

Üç eksende görüntü sabitleme yapabilen model, 119 dolar fiyat etiketiyle raflardaki yerini alıyor. Tanıtım videosunu yukarıda izleyebileceğiniz ürün, akıllı telefonların artan kamera performanslarını çok daha iyi hale getiriyor. Taşınabilir yapının da etkisiyle artık özel vlog kameraları ciddi şekilde tarih olacak gibi duruyor.