reklamı kapat

POPÜLER

GeForce Now

GeForce NOW powered by GAME+ için 24 saatlik Premium paket

Türkiye merkezli GeForce NOW powered by GAME+ için 24 saatlik Premium paket getirildi. İşte yeni paketin detayları;

Türkiye’de Turkcell GAME+ üzerinden hizmet veren GeForce Now, en son Crysis Remastered‘a ev sahipliği yapmasıyla ses getirmişti. Şimdi direkt olarak Türkiye merkezli bir haber geldi.

GeForce NOW powered by GAME+ artık kişilere 24 saatlik Premium paket sunuyor. Daha önce olmayan bu paket için belirlenen fiyat ise 14,9 TL seviyesinde yer alıyor. Bu paket için firma tarafından şunlar aktarılıyor: “Öncelikli Erişim – Uzatılmış Oturum Süresi (4 Saat) – RTX Aktif”

Servis için başka paralı paketler de var. Serviste fiyat aylık premium için 74,9 TL, 3 aylık paket premium paket içinse 179,9 TL verilmesi gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GeForce NOW powered by GAME+ için temel bilgiler şunlar

Bu servis sayesinde kişiler kullandıkları donanımlara bağlı olmaksızın sahibi oldukları / satın aldıkları tüm oyunları Türkiye’deki sunucular üzerinden 1080p çözünürlükte ve 60FPS’de akıcı bir şekilde oynayabiliyor.

Peki bunun için ne kadarlık bir internet gerekiyor? Bu konuda verilen bilgi 60 fps’de 720p için 15 Mbps ve 60 fps’de 1080p için 25 Mbps seviyesinde oluyor.

Servisin kullanılabileceği cihazlar için yapılan açıklama ise şöyle: “Windows işletim sistemine sahip cihazlardan, MacOS işletim sistemine sahip cihazlardan, Android işletim sistemine sahip cihazlardan, Chromium tabanlı web browserlar (Chromebook cihazları için tavsiye edilir) ve iOS işletim sistemli cihazlar için Safari web browser üzerinden erişilebilir.”

İlginizi Çekebilir

Samsung’un takip aksesuarıyla tanışın