reklamı kapat

POPÜLER

GeForce Now

GeForce Now Türkiye (GAME+) fiyatlarına bir miktar zam geldi

GeForce Now Türkiye (GAME+) fiyatlarına bir miktar zam geldi. Yeni fiyatlar ile hizmet daha zor kullanılabilir hale geldi.

Türkiye’de Turkcell GAME+ üzerinden hizmet veren GeForce Now, kişilere en son 24 saatlik Premium paket sunmasıyla ses getirmişti. Daha önce olmayan bu paket için belirlenen fiyat ise 14,9 TL seviyesinde yer alıyordu. Servis için başka paralı paketler de sunuluyordu. Örneğin aylık premium için 74,9 TL, 3 aylık paket premium paket içinse 179,9 TL verilmesi gerekiyordu.

Şimdi ise bazı fiyatlar yukarıda da dediğimiz gibi yükseltildi. 8 Aralık itibarıyla artık aylık premium için 89,9 TL, 3 aylık paket premium paket içinse 199,9 TL verilmesi gerekiyor. 24 saatlik Premium paket için 14,9 TL‘lik fiyat değiştirilmedi. Sanıyoruz yeni eklenen 6 aylık premium paket içinse 6 ay için 349 TL fiyat listelendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GeForce Now hakkında diğer detaylar şöyle

Bu servis sayesinde kişiler kullandıkları donanımlara bağlı olmaksızın sahibi oldukları / satın aldıkları tüm oyunları Türkiye’deki sunucular üzerinden 1080p çözünürlükte ve 60FPS’de akıcı bir şekilde oynayabiliyor. Peki bunun için ne kadarlık bir internet gerekiyor? Bu konuda verilen bilgi 60 fps’de 720p için 15 Mbps ve 60 fps’de 1080p için 25 Mbps seviyesinde oluyor.

Servisin kullanılabileceği cihazlar için yapılan açıklama ise şöyle: “Windows işletim sistemine sahip cihazlardan, MacOS işletim sistemine sahip cihazlardan, Android işletim sistemine sahip cihazlardan, Chromium tabanlı web browserlar (Chromebook cihazları için tavsiye edilir) ve iOS işletim sistemli cihazlar için Safari web browser üzerinden erişilebilir.”

İlginizi Çekebilir

Samsung’un takip aksesuarıyla tanışın