reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Mindhunter 2. sezon

Bu ay ne izlesek? Ağustos ayı Netflix Türkiye ajandası [Video]

Netflix, her ay olduğu gibi bu ay da yepyeni dizi, film ve belgesellerle kütüphanesini geliştiriyor. Türkiye kütüphanesine bu ay Yüzüklerin Efendisi üçlemesi dahil oluyor.

Netflix Türkiye kütüphanesi, ağustos ayı içerikleriyle genişlemeye hazır. Bu ay nostaljiyi iliklerinize kadar hissettirecek olan The Dark Crystal: Age of Resistance, kütüphanedeki yerini almaya hazırlanıyor. Jim Henson’ın 1982 yapımı The Dark Crystal eserini Netflix’e taşıyan dizi orijinale sadık kalarak kuklalarla çekilmiş. 1982’de yayınlanan hikayenin öncesini anlatan yapımda Skeksis’in kötücül gücünün sırrını keşfeden üç Gelfling’le maceraya atılıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu ay aynı zamanda Mindhunter 2. sezon da platformdaki yerini alacak. Hayli sevilen dizinin 2. sezonu merakla bekleniyordu. Glow 3. sezon da yine takipçileriyle buluşacak yapımlar arasında yer alıyor. Bu ay orijinal filmler konusunda ise pek zengin bir içeriğin bizi beklediğini söylemek mümkün değil. Ancak lisanslı içeriklere baktığımızda bizi Yüzüklerin Efendisi üçlemesi karşılıyor. Amazon Prime Video’nun Yüzüklerin Efendisi dizisi son dönemlerde sık sık gündeme gelirken, orijinal üçlemeyi yeniden izlemek isteyenler için fırsat doğuyor. Ağustos ayında yayınlanacak olan Netflix orijinal içeriklerin tarihleriyle kısa özetlerine haberin devamından ulaşabilir, ağustos ayı tanıtım videosunu haberin üzerinden izleyebilirsiniz.

Netflix orijinal dizileri

The Dark Crystal: Age of Resistance (30/8/2019)
Fantastik klasiğin öncesini anlatan bu filmde, korkunç bir sırrı keşfeden üç genç Gelfling, acımasız İmparator’a karşı bir isyanın fitilini ateşler.

Mindhunter 2. sezon (16/8/2019)
Davranış Bilimi Biriminin katillerin içgüdülerine dair teorik bilgileri, FBI’ın yüksek profilli bir seri çocuk katilini aramasıyla uygulamaya geçirilir.

Las chicas del cable 4. sezon (9/8/2019)
1931’deki sosyal değişimlerin ortasında bir cinayete karışan arkadaşlar, içlerinden biri idama mahkum edilmeden önce bu suçu birlikte çözmek zorunda.

Glow 3. sezon (9/8/2019)
Ekip göz kamaştıran Las Vegas’taki gösterilerine başlasa da güç mücadeleleri, cinsel gerilim ve değişen öncelikler aralarındaki arkadaşlığı tehdit eder.

Sacred Games 2. sezon (Çok yakında)
Mumbai tehlikedeyken Sartaj Singh, Ganesh Gaitonde’nin üçüncü babası ile bir bağlantı bulmaya çalışır. Bu gizemli gurunun yıkıcı bir planı vardır.

Hyperdrive (21/8/2019)
Dünyanın farklı yerlerinden gelen elit sokak yarışçıları, en büyük ve en çetin engelli parkurda süperşarjlı özel yapım arabalarının sınırlarını zorluyor.

Victim Number 8 (La víctima número 8) (16/8/2019)
Yedi kişi hayatını kaybettiği Bilbao’daki terör saldırısının ardından şüphelinin ve etrafındaki herkesin hayatları mahvolurken güvenilecek hiç kimse yoktur.

Million Pound Menu 2. sezon (27/8/2019)
Restoran açmaya kararlı gıda sektörü girişimcilerinin yer aldığı yeni grup, seçici yatırımcılardan oluşan jüriyi leziz konseptlerle etkilemeye çalışıyor.

Orijinal filmler

Küçük isviçre (16/8/2019)
Bask Bölgesi’ndeki bir kasabada William Tell’in oğlunun mezarının bulunmasının ardından kasabanın inatçı halkı İsviçre’ye katılmak için lobi yapar.

Falling Inn Love (29/8/2019)
Bir şirket yöneticisi (Christina Milian), Yeni Zelanda’da albenisi olmayan bir pansiyon kazanır ve yenilemede kendisine yardım eden yakışıklı ustaya aşık olur.

Back to School (30/8/2019)
Büyüdükleri kasabaya geri dönen iki arkadaş, okulda onlara zorbalık edenleri utandırmak ve gençlik aşklarını tekrar görmek için mezunlar buluşmasına katılır.

Netflix belgeselleri

Enter the Anime (5/8/2019)
Anime nedir? Bu tempolu belgesel, heyecan dolu bir tür olan animenin önde gelen yaratıcılarıyla yapılan derinlemesine incelemelerle bu soruya yanıt arıyor.

The Family (9/8/2019)
Araştırmacı gazeteciler, Washington D.C.’nin siyasi kulislerindeki faaliyetlerini sessizce sürdüren fundamentalist Hristiyan örgüt Kardeşlik’i ifşa ediyor.

Diagnosis (16/8/2019)
New York Times Magazine’deki köşesinden uyarlanan belgesel dizisinde Dr. Lisa Sanders, nadir ve gizemli hastalıkların teşhisinde halktan yardım alıyor.

American Factory (21/8/2019)
Bu belgesel, Ohio’daki bir fabrikanın Çinli sahipleri ve Amerikalı çalışanları arasındaki sürtüşmeyi aktarıyor. Barack ve Michelle Obama’nın yapım şirketinden.

İLGİLİ HABERLER