reklamı kapat

POPÜLER

Netflix yüzüklerin efendisi

Yüzüklerin Efendisi üçlemesi için Netflix güncellemesi

Netflix Türkiye kütüphanesi güncellendi! Ağustos ayı lisanslı içerikleri arasındaki Yüzüklerin Efendisi üçlemesi kütüphanedeki yerini aldı.

Yüzüklerin Efendisi dizisi gündemi meşgul etmeye devam ederken film üçlemesi de Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Ağustos ayı lisanslı içerikleri arasında yer alan Yüzük Kardeşliği, İki Kule ve Kralın Dönüşü, yeni güncellemeyle beraber şu an erişilebilir filmler arasında bulunuyor. Game of Thrones 8. sezon 3. bölümdeki fazla karanlık ve tatmin edici olmayan Ak Gezenler savaşı yerine bölümün yaratıcılarının kıyasladığı İki Kule’nin Miğfer Dibi savaşını hemen açıp izleyebilir; kendi kıyaslamanızı yapabilirsiniz.

Netflix kütüphanesindeki Yüzüklerin Efendisi filmleri hangi versiyon?

En çok merak edilen detaylardan biri filmlerin sinematik versiyon mu yoksa kesilmemiş uzun versiyon mu olduğuydu. Ne yazık ki filmler sinematik versiyon şeklinde yayınlanmış durumda. Yüzük Kardeşliği 2 saat 58 dakika, İki Kule 2 saat 59 dakika ve Kralın Dönüşü 3 saat 20 dakikalık versiyonlarıyla platformda. Bu açıdan bazı hayranlar ne yazık ki hayal kırıklığına uğrayabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yüzüklerin Efendisi’nin dizisini beklerken üçlemeyi ise yeniden izlemek şüphesiz ayrı bir keyif verecektir. Gerçi dizinin 2021’e kadar yayınlanması planlanmıyor. Önümüzde hayli uzun bir bekleme süresi varken, üçleme tek başına yeterli olmayabilir. Hobbit üçlemesinin ise Netflix Türkiye kütüphanesinde bulunmadığını belirtelim. Ayrıca Tolkien tutkunları için ek olarak Beren and Lúthien‘in Türkçe baskısının çıktığını da hatırlatmakta fayda var. Ağustos ayının Tolkien tutkunları için çok keyifli geçeceği kesin. İlk filme buradan ulaşabilir, izlemeye başlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Netflix’in ağustos 2019 ajandası