reklamı kapat

POPÜLER

Michael Schumacher

Yaşam savaşı veren Michael Schumacher ile ilgili umutlandıran gelişme

Yaşadığı kazanın üzerinden geçen 6 yılın ardından hala savaşmaya devam eden Michael Schumacher, gelen yeni bilgiler üzerinden sevenlerini umutlandırdı.

2013 yılında yaşadığı talihsiz kayak kazasının ardından ölümle burun buruna gelen efsane Formula 1 pilotu Michael Schumacher savaşa devam ediyor. Motor sporlarına ilgi duyan-duymayan herkesin büyük bir üzüntü ve heyecanla beklediği tedavi süreci titizlikle yürütülmekte. Ailesinin aldığı karar sebebiyle büyük gizlilikle devam eden süreçle ilgili gelişmelerle de çok sık karşılaşmak mümkün olmuyor. İngiltere merkezli The Sun tarafından servis edilen yeni bilgiler ise Schumi’nin sevenlerine umut olacak. Eski Ferrari takım sorumlularından ve günümüzde FIA’da aktif görev yapan Jean Todt, geçtiğimiz günlerde güzenlenen Almanya yarışını Schumacher ile birlikte izlediğini ifade ederek gündeme oturdu.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Michael Schumacher sağlık durumu iyiye gidiyor

Gerçekleştirdiği ziyarette başarılı pilotun sağlık durumunun iyiye gittiğini ifade eden Todt geleceğe umutla bakmamızı sağlamış durumda. Açıklamasında; “Michael kendisi için olması gereken en iyi ellere emanet. İsviçre’deki evinde çok iyi bakılıyor. Asla pes etmiyor ve savaşmaya da devam edecek. Ailesinin de en az kendisi kadar süreç içerisinde ne denli zor bir savaş verdiğini görüyorum.” diyerek Schumacher’in kendisiyle iletişim kurma çabasına girdiğini de ifade etti. Tedavinin gizli kalması kararına saygı duyduğunu da ifade eden Todt bu sebepten daha fazla detay vermekten kaçındı. 2019 itibarıyla 50. yaşını dolduran Schumi’nin ne kadar sürede sağlığına kavuşacağını şüphesiz zaman gösterecek. Biz de bu vesileyle bir kez daha en kısa sürede sağlığına kavuşmasını diliyoruz.