reklamı kapat

POPÜLER

Michael Schumacher

Netflix’in Michael Schumacher belgeseli için ilk tanıtım geldi [Video]

Formula 1 dünyasının efsane isimlerinden Michael Schumacher için çekilen Netflix belgeselinden ilk tanıtım videosu yayımlandı.

Michael Schumacher ismini sanıyoruz daha önce hiç duymadım diyen olmaz ancak yine de kısaca hatırlatalım. Schumacher, tam 7 kez dünya şampiyonu olmuş, alanın en iyilerinden sayılan bir Alman Formula 1 pilotu.

Ferrari Formula 1 takımıyla inanılmaz bir yarış kariyerine sahip olan efsane pilot, şu an tam olarak aramızda yer almıyor çünkü geçirdiği kayak kazası sonrasında zorlu bir  yaşam mücadelesi veriyor.

Kazadan sonra kesinlikle görüntülenmeyen yani son durumu yakınları haricinde kimse tarafından bilinmeyen Schumacher, Netflix tarafından hemen aşağıda izleyebileceğiniz video ile onurlandırılacak.

Resmi sayfası burada yer alan direkt olarak “Schumacher” isimli belgesel, 1 saat 52 dakika uzunluğunda ve 15 Eylül tarihinde izlenebilir hale gelecek.

Bu arada ek bilgi olarak belirtelim. Michael Schumacher pistlerde değil ancak oğlu Mick Schumacher şu an aktif olarak yarışan bir F1 pilotu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Michael Schumacher belgeseli çok merak edilirken, Netflix Formula 1 dünyasına büyük seyirci topluyor

Bunun arkasında da Netflix şovu Drive To Survive yer alıyor. Motor sporlarının en üst noktası olan Formula 1 fanları tarafından oldukça beğeni toplayan şov şu an üçüncü sezona kadar ulaşmış durumda.

Formula 1’in normalde çok fazla görünmeyen, bir bakıma siyasi arka planını gözler önüne seren yapım, yarış pilotlarının kişisel hayatlarını da işliyor.

Özellikle genç pilotların bu inanılmaz mücadeleci sporda neler yaşadığını gösteren Drive To Survive, genel olarak çok beğeni topluyor.